Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce ve výrobě - až 30 000 Kč/m +benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havířov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.000 – 32.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Láká Vás pracovat pro silnou americkou společnost? Chcete mít zajímavé finanční ohodnocení, příspěvky na dopravu a řadu skvělých benefitů jako 5 týdnů dovolené, stravenky, volné víkendy a například příspěvek na penzijní připojištění? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme!

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy!

  • manuální práce ve výrobě
  • opracování a montáž jednoduchých dílů

Místo výkonu práce: Ostrava-Kunčičky

Nabízíme:

  • nástupní mzda 24.000–27.000 Kč/měsíc + prémie, benefity, celková mzda po ZD až 32000 Kč/měs.
  • stravenky v hodnotě 123 Kč (příspěvek zaměstnavatele 55 %)
  • pro každého příspěvek na dopravu 500 až 2 000 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny volna na zotavenou
  • čtvrtletní prémie po zkušební době ve výši až 10 % ze základní mzdy
  • pracovní doba po-pá, volné víkendy
  • čisté pracovní prostředí v moderní firmě
  • jistota zaměstnání a férový přístup
  • možnost VÝPLATY TÝDNĚ nebo dle domluvy

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu (ranní 6:00–14:00h, odpolední 14:00–22:00, noční 22:00–6:00)

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna

Montážní dělník/ce

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. dubna
  • Karviná
  • SAPLER a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč

WITKOWITZ ENVI a.s., Comac jobs s.r.o., KOVONA SYSTEM, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, ARAKO spol. s r.o., Lead - HR Services s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Technické služby Havířov a.s., DeLu WORK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Pragolematik s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Trenkwalder a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ZDAR, a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Policista / Policistka, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Nový Jičín, Český Těšín, Třinec, Rychvald, Bohumín, Opava, Havířov, Karviná

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

AJ benefit benefity doba hodnocení IT měsíc místo možnost mzda mzdy náplň práce ohodnocení Ostrava penzijní připojištění plat platy pojištění práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe prostředí příklad připojištění příspěvek společnost stravenky víkend výkon zaměstnání zaměstnavatel díl dny dovolené finanční kontakt kov místo výkonu práce náplň penzijní PR prémie příspěvky přístup tým volna zkušební