Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce ve výrobě - až 30 000 Kč/m +benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havířov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Láká Vás pracovat pro silnou americkou společnost? Chcete mít zajímavé finanční ohodnocení, příspěvky na dopravu a řadu skvělých benefitů jako 5 týdnů dovolené, stravenky, volné víkendy a například příspěvek na penzijní připojištění? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme!

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy!

  • manuální práce ve výrobě
  • opracování a montáž jednoduchých dílů

Místo výkonu práce: Ostrava-Kunčičky

Nabízíme:

  • nástupní mzda 24.000–27.000 Kč/měsíc + prémie, benefity
  • stravenky v hodnotě 123 Kč (příspěvek zaměstnavatele 55 %)
  • pro každého příspěvek na dopravu 500 až 2 000 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny volna na zotavenou
  • čtvrtletní prémie po zkušební době ve výši až 10 % ze základní mzdy
  • pracovní doba po-pá, volné víkendy
  • čisté pracovní prostředí v moderní firmě
  • jistota zaměstnání a férový přístup
  • možnost VÝPLATY TÝDNĚ nebo dle domluvy

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu (ranní 6:00–14:00h, odpolední 14:00–22:00, noční 22:00–6:00)

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna

Montážní dělník/ce

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. dubna
  • Karviná
  • SAPLER a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Úlehle
  • Zemědělské obchodní družstvo Němětice
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Hrušovany u Brna
  • EKO KOMÍNY, s.r.o.
Zveřejněno: 18. listopadu
  • od 24 000 Kč
  • Praha
  • ReWay s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 18. prosince
  • Hodonín
  • Petr Blaško
  • 28 000 – 40 000 Kč

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, ARAKO spol. s r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Technické služby Havířov a.s., DeLu WORK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Český Těšín, Třinec, Rychvald, Bohumín, Opava, Havířov, Karviná

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Trainee program – první práce pro absolventy

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Odbory - proč a jak je založit

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

AJ benefit benefity doba hodnocení IT měsíc místo možnost mzda mzdy náplň práce ohodnocení Ostrava penzijní připojištění plat platy pojištění práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe prostředí příklad připojištění příspěvek společnost stravenky víkend výkon zaměstnání zaměstnavatel díl dny dovolené finanční kontakt místo výkonu práce náplň penzijní PR prémie příspěvky přístup tým volna zkušební