Hledáme lidem práci Manpower

Řidič/ Skladník VZV - nepřetržitý provoz / Prostějov

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Sklad Vás baví a chcete upatnit zkušenosti s řízením VZV?I neplatný průkaz na VZV, obnovíme. Je nutný platný řp. sk. B.

Pojď se s námi podívat do našeho skladu, rozšířit si obzory a navázat na zkušenosti o výrobní spol., kde je kvalitní parta.

Popis pozice:

Budete především rozvážet a zaskladňovat materiál výroby.

Profil kandidáta:

  • praxe v řízení VZV výhodou
  • uvítáme zkušenosti ze skladu (práce se čtečkami, řízení VZV a znalost prostředí skladů výr. spol.)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • fin. ohodnocení s růstem
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • přátelské a neformální prostředí
  • příspěvek na stravování
  • a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče aj.)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Klášterec nad Ohří
  • Mgr. Kristýna Prášková
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. února
  • Podsedice
  • Ing. Eva Uchytilová
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Podsedice
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Brno
  • Ivana Chlubnová
    Benefity:
  • Parkoviště

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Česká pošta, s.p., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Pekařství M a M, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Šmídl s.r.o., Logmax s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., GALVA TRANS, s.r.o., VODICA, s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., Skanska a.s., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Správa železnic, státní organizace, Košík.cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Gi Group Czech Republic, s.r.o., VAN WOLF service s.r.o., RenoServices, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ARIA-CARDS s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., LUMA trading s.r.o., Alewerans s.r.o., HDR SERVIS s.r.o., Pa.CAR s.r.o., LM Trans s.r.o., Mubea Stabilizer Bar Systems s.r.o., Mubea Precision Steel Tubes s.r.o., Tomáš Jansa, MB TOOL s.r.o., Petr Dolák, Sergej Muzyčuk, J&AH trans s.r.o., AUTO ONDRUŠ s.r.o., HZ servis, v.o.s., Futures Contproduct s.r.o., MJ TRANS, s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, ALIKA a.s., SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o., Thi Thuy Nguyen, Pavel Pospíšil, Ninh Nguyen Van, X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., ARRIVA autobusy a.s., VAPEE Morava s.r.o., OL-STEEL CZE s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., AUTO Hlaváček a.s., KOVOLASER s.r.o., RONGITAL s.r.o., AGRA Chválkovice, spol. s r.o., ILGO Trade s.r.o., Springs Energy s.r.o. v likvidaci, UNEX a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Finanční analytik / analytička, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Revizní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Policista / Policistka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Elektrikář / Elektrikářka, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Prostějov, Celá ČR, Klenovice na Hané, Tovačov, Němčice nad Hanou, Troubky, Konice, Hlušovice, Velká Bystřice, Vyškov, Přerov, Smržice, Mostkovice, Dětkovice, okres Prostějov, Vranovice-Kelčice, Stařechovice, Olšany u Prostějova, Čelčice, Lutín, Drahanovice, Hradčany-Kobeřice

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ benefit benefity hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát mezinárodní místa nepřetržitý odpovědnost ohodnocení péče pečlivost plat postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe Prostějov prostředí příspěvek růst řízení sklad SOU společnost společnosti sport stravování uchazeč vyšší zaměstnanec zdravotní zkušenosti znalost kvalitní materiál národní PR profi přátelské případ přístup řidič volná pracovní místa výrobní výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zdravotní péče zkušenost