Práce ve výrobě Kuřim - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK, MZDOVÝ RŮST

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Blanenská 1859/14, Kuřim, 664 34
Firma LIKOV s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

LIKOV ... Jsme firma s třicetiletou historií a pevnou pozicí na trhu, která se specializuje na výrobu stavebních profilů do zateplovacích systémů a prodej dalšího stavebního příslušenství.

Hledáte stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě s možností finančního růstu?

Jste manuálně zručný/á?

Záleží vám na výsledku vaší práce?

Právě hledáme operátora výrobní linky stavebních profilů na denní směny. Zkušenosti s obsluhou výrobních linek nebo strojů jsou velkou výhodou, nikoli podmínkou. Potřeba je dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci.

Čeká vás přátelský tým, vstřícná atmosféra a jistota pravidelného příjmu. Pro uchazeče bez předchozích zkušeností máme vytvořený systém zaškolení, který vám umožní rychlý start v nové práci. Zakládáme si na jasných podmínkách a férové komunikaci. Zaručíme pevnou pracovní dobu a jasně stanovené směny.

Náplň práce:

  • zodpovídáte za základní nastavení výrobní linky
  • obsluhujete linku a pracujete s výrobním materiálem i konečnými výrobky

Dvanáctihodinové směny jsou pouze denní, s pracovní dobou od 6 do 18 hod. V krátkém týdnu jsou pracovní dny pouze středa a čtvrtek. V dlouhém týdnu jsou pracovní dny pondělí, úterý, pátek, sobota a neděle. Celkem pracujete 14-17 směn v měsíci.

Co za práci získáte:

  • nástupní mzdu 30 000 Kč - 35 000 Kč (dle počtu směn v měsíci)
  • můžete se naučit se na dalších typech výrobních linek a díky vyšší odbornosti váš plat vzroste o dalších až 10 000 Kč
  • náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč
  • vyplácíme pololetní a roční prémie a získáte týden dovolené navíc
  • naše jídelna nabízí výběr z pěti jídel – na obědy dostáváte příspěvek
  • levnější telefonování pro rodinu a blízké

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Bor den firma hledám IT Kuřim měsíc možnost nábor náplň práce nová nové operátor pec plat práce pracovní pracovní dny příspěvek růst směny SOU stabilní školení telefon týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší zdravotní zdravotní stav zkušenosti Zruč atmosféra bota dny dovolené finanční kov linky materiál náborový náplň navíc odbor odpovědný PR prémie prodej profi přátelský přístup roční stav stavební stroj systém trh tým výběr výrobní zkušenost