Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Elektromechaniky až 240 Kč/hod.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Společnost Markmont s.r.o. se sídlem Bořivojova 878/35 Praha 3 – Žižkov PSČ 130 00 je soukromá společnost, která vznikla v roce 2007 a zabývá se se zaměstnáváním pracovníků na jednotlivých smluvních střediscích. Společnost se svými zkušenostmi a detailní znalostí českého trhu práce našla zaměstnání stovkám spokojených uchazečů o zaměstnání.

Náplň práce:

Do strojní výroby v Plzni hledáme šikovné elektromechaniky a elektromechaničky .
Zaměstnání vhodné i pro absolventy či ženy.

  • Příprava a rozvod kabeláže, drobné opravy, práce dle výkresové dokumentace.

Co od Vás očekáváme:

  • Min. vyučení v elektrotechnickém směru
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
  • jistotu zaměstnání na několik let dopředu
  • ubytování v centru Plzně zajištěno
  • poskytujeme týdenní zálohy
  • nástup do zaměstnání je možný ihned
  • 2 směnný provoz s možností přesčasových hodin dle dohody
  • Hodinová mzda :
  • na HPP až  240 Kč/ hod.

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce
V případě zájmu volejte či pište na tel:  zobrazit tel: zobrazit tel. číslo

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Plzeň
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Lednice
  • Eliška Bedřichová
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Masáže na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. února

Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., O2 Czech Republic a.s., Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., futurel s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., AT SERVIS spol. s r.o., SKYCLEAN s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Daikin Industries Czech Republic s.r.o., ARENIS s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., JISTU recruitment s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Skladník / Skladnice, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Zkušební technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Odbory - proč a jak je založit

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

absolvent AJ Bor ČR den dokumentace elektro elektromechanik hledám IT kandidát možnost mzda náplň práce nová podnik práce pracovní pracovník Praha praxe přesčas SOU společnost stabilní týden ubytování uchazeč vhodné zaměstnání zaměstnávání znalost české dohody dokument kov náplň obor opravy PR případ příprava smluvní spokojen stroj technické trh výroby vyučení zkušenost