Hledáme lidem práci Manpower

Project Engineer pro oblast nových projektů

Lokalita Kadaň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro výrobní firmu v Kadani hedáme vhodného kandidáta na pozici projektového inženýra pro oblast nových projektů. Jedná se o pracovníka, který by byl součástí 3 - členného týmu projektových inženýrů a dále ing.kvality. Tento člověk komunikuje se zákazníkem a řídí nový výrobek od jeho „vzniku“ až do sériové výroby přes schválení zákazníkem.

Popis pozice:

  • Kooperace při vytváření cenových nabídek potencionálních projektů
  • Dohoda na načasování projektu se zákazníkem
  • Kontrola marže projektů
  • Zajištění připravenosti produktu a procesů na sériovou výrobu (splnění požadavků zákazníka i firmy v oblastech kvality)
  • Zajištění PPAP schválení a fakturace včas
  • Podpora sériové výroby
  • Identifikace rizik a krizových úkolů, plánování akcí pro minimalizaci dopadů
  • Spuštění projektu a objednávek

Profil kandidáta:

  • VŠ technického směru, znalost problematiky řízení projektů