Kuchař do vyhlášené stylové restaurace (Votice)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Lokalita Votice
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsi spolehlivý pracant, miluješ kuchařské řemeslo, fyzickou práci v pohostinství, u které zároveň využiješ své dosavadní zkušenosti s českou i mezinárodní kuchyní, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje ve vyhlášeném podniku s dlouholetou tradicí? Pak hledáme právě Tebe!
Sháníme totiž vhodné kandidáty na pozici kuchaře do vyhlášeného podniku (venkovský styl 1. republiky) blízko Benešova u Prahy.
Nástup ihned, turnusové služby: krátký – dlouhý týden 12ti hodinové směny.
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Náplň práce:

  • příprava pokrmů – česká i mezinárodní kuchyně (snídaně, obědy, večeře)
  • příprava pečiva z vlastnoručně vyrobeného těsta
  • příprava domácích moučníků
  • komunikace se servisem a vedením podniku

Požadujeme:

  • vyučení v oboru kuchař
  • praxe v daném oboru
  • spolehlivost
  • chuť pracovat a učit se novým receptům a postupům
  • potravinářský průkaz
  • čistý TR
  • věk 18 let

Nabízíme:

  • mzdu 200,– Kč/hod
  • rodinnou atmosféru
  • férové jednání
  • možnost práce na HPP
  • možnost záloh
  • při oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce
Toplist