Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí výroby/Svářecí technolog IWT

Lokalita Písek, okres Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete se stát součástí fungující zahraniční společnosti s rodinnou kulturou?

Máte zkušenost s vedením týmu, dorozumíte se anglicky či německy a pyšníte se získaným certifikátem IWT či EWT?

Pak jste přesně tím, koho hledáme.

Strojírenská společnost menší velikosti s rodinnou kulturou a matkou v Německu, hledá pro svůj výrobní tým nového vůdce. Člověka, který se nebojí kompletencí a zodpovědnosti za svůj tým, funkční výrobní procesy a dokáže řešit vyvstalé problémy s chladnou hlavou. Zároveň bychom rádi našli přátelského člověka, který zapadne do prostředí našeho bezprostředního rodinného týmu.

Popis pozice:

  • plánování výroby (dodací termíny, kapacita výroby, technická proveditelnost atd.)
  • v rámci vlastní působnosti jednání s úřady na základě odpovídající plné moci
  • dodatečné kalkulace jinak obtížných nebo rozsáhlých zakázek
  • přijímání nebo výpovědi zaměstnanců ve svém poli působnosti
  • přípravu potřebných dokladů a návrhů pro investiční plánování, pro výrobní a koncepční program firmy a jiné doklady pro vedení firmy
  • plánování investic vč. poptávek, zpracování nabídek atd. a ty předkládá svým přímým nadřízeným
  • zpracování výsledků, zpráv a hlášení o výrobě
  • zodpovědnot za výběr vhodných dodavatelů s ohledem na náklady a kvalitu dodávaného zboží/služeb
  • možnost přednášet návrhy na změnu konstrukčních plánů výrobků a výrobních prostředků
  • vedení týdenních jednání o plánování výroby
  • analýzy reklamací
  • intenzivní kontakt se svými nadřízenými, dodavateli, zákazníky a podřízenýmiobchodní jednání s výrobci a dodavateli a na přání vedení společnosti se zúčastňuje osobního jednání s nimi

Profil kandidáta:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství
  • znalost německého nebo anglického jazyka
  • držitel certifikátu EWT nebo IWT (Evropský svářečský technolog nebo Mezinárodní svářečský technolog)
  • praxe na vedoucí pozici vítána

Nabízíme:

  • aktrativní mzdové ohodnocení + bonusy na základě výsledků
  • příspěvek na stravování
  • podpora odborného a jazykového vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • možnost rozsáhlé seberealizace a osobního i kariérního rozvoje
  • jistota stabilního zaměstnání v zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí a zdravou firemní kulturou
  • firemní akce a teambuildingy

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

AJ akce anglicky bonus bonusy Bor den hledám hodnocení HR IT kandidát Luže mezinárodní možnost nadřízený náklady náplň práce nová nové obchodní odpovědnost ohodnocení plán plánování podpora pozice práce praxe procesy prostředí příspěvek reklama rozvoj SOU společnost společnosti stabilní stravování teambuilding týden týden dovolené navíc úřad v Německu vedení vedoucí vhodný vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnání znalost analýzy anglické certifikát dovolené firemní firmy investiční jazyk jednání kariérní kontakt kov mzdové náklad náplň národní navíc německé obchod obchodní jednání odbor odborné osobní PR problém proces profi program přátelské součást stroj strojírenství střední technická technické technolog termín tým výběr výpovědi výrobní výroby zahraniční zákazník zkušenost