Kontrola kvality 180 - 200,- Kč/hod v ČISTÉM!

Karlovy Vary
30.000 – 45.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou

Pro klienta působícího v oblasti Automotive v Jižních Čechách hledáme zaměstnance na pozici – Kontrola kvality.

Pokud ovládáš práci se šuplerou, a máš zájem se uplatnit na dlouhodobé perspektivní zakázce, je tato nabídka přesně pro tebe!

Náplní práce je kontrola přidělených dílů s pomocí šuplery, provoz třísměnný a skvělý plat 180,– až 200,– Kč v ČISTÉM na hodinu.

Kromě toho ti nabízíme – ubytování zdarma nebo příspěvek na dopravu, zálohy po každém odpracovaném týdnu, práci na HPP na stabilní zakázce.

Pro více info kontaktujte koordinátora na tel. Zobrazit tel. číslo .

Místo výkonu práce – Strakonice (JČ)

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Filip Tenopír | Filip Tenopír | Teplice Teplice
  • 21 – 28 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října
BILLA, spol. s r. o. | BILLA, spol. s r. o. | Chrudim Chrudim
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. listopadu
Základní škola Josefa Suka a mateřská škola Křečovice | Základní škola Josefa Suka a… | Křečovice Křečovice
  • od 30 930 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října
ČOKO KLASIK družstvo | ČOKO KLASIK družstvo | Česká Třebová Česká Třebová
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října
Pylypec s.r.o. | Pylypec s.r.o. | Liberec Liberec
  • od 19 900 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října
STAVASTOR GROUP s.r.o. | STAVASTOR GROUP s.r.o. | Liberec Liberec
  • od 16 900 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října
Damino CZ s.r.o. | Damino CZ s.r.o. | Frýdlant Frýdlant
  • 17 000 – 21 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 19. října

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

auto nabídka zájem