Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Práce v sedě na DENNÍ SMĚNY - výplata i na ruku!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • dobrý zrak

Nabízíme

  • DENNÍ SMĚNA 9:00 –17:30
  • DLOUHODOBÉ a stabilní zaměstnání
  • DOCHÁZKOVÝ BONUS 1 500 Kč
  • příspěvek na DOPRAVU až 1 500 Kč
  • příspěvek na STRAVU 55 %
  • práce na DENNÍ směny/ žádné noční, volné víkendy
  • PRAVIDELNÉ ZÁLOHY (už po 4. odpracované směně)
  • proplacení lékařské prohlídky
  • pracovní oblečení zdarma
  • nástup ihned, nebo dohodou

Pracovní náplň:

  • Pro našeho významného klienta, který působí v Ostravě a zabývá se výrobou drobné elektroniky, přijmeme do svého týmu nové pracovníky (muže, ženy, páry). Jedná se o jednoduchou manuální práci v čistém a moderním pracovním prostředí.

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., TresJob s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., KLIM cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Bohumín

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

bonus den elektro náplň práce nové oblečení plat práce pracovní pracovník prostředí příspěvek směny stabilní víkend výplata zaměstnání zdarma Zruč dar dohodou kov lékař lékařské náplň placení PR pracovní náplň prohlídky tým