Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Lehká montáž bez noční - práce v sedě! Zaučíme Vás! Ostrava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Informační systémy a technologie, Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Opravář / Opravářka
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.500 – 21.500 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

Hledáme do našeho týmu šikovné pracovníky, kteří by měli na starosti jednoduché opravy drobné elektroniky. Zaškolíme Vás a vše Vám ukážeme! Vhodné i pro absolventy IT!

Co od Vás očekáváme:

 ●  Manuální ZRUČNOST - práce s drobnými součástkami a šroubovákem
 ●  Dobrý ZRAK

Co Vám můžeme nabídnout:

 ●  Práce na HPP
 ●  Směna od 9:00- 17:30, od Po-Pá
 ●  Výkonnostní BONUSY až 3 000 Kč
 ●  Příspěvek na DOPRAVU 500 až 1 500 Kč
 ●  Práce v SEDĚ celou směnu
 ●  Čisté, bezprašné pracovní prostředí
 ●  Výplata možná i šekem, bez nutnosti bankovního účtu!
 ●  Příspěvek na STRAVNÉ 55% - obědy za 25 až 35 Kč
 ●  ZÁLOHY 1.000 Kč
 ●  Nástup možný prakticky ihned!

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Uhříněves, Praha
  • Auto Vobořil s.r.o.
  • 46 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 19. října
  • Horažďovice
  • HAPON spol. s r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Bohumín, Rychvald

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

absolvent bankovní bonus bonusy elektro hledám IT náplň práce Ostrava plat práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí příspěvek SOU STK vhodné výkon výplata kov náplň opravy PR směna součást tým výkonnost