Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí finančního oddělení/Senior fin. Controller

Lokalita Žďár nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového parťáka na pozici Ekonomického náměstka, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit, tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá vodohospodářským průmyslem. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Popis pozice:

vedení týmu a zodpovědnost za činnost účetního a controllingového oddělení

plánování ročního budgetu, rozúčtování režijních nákladů na střediska

vedení zákaznického centra a logistiky, člen vedení divize

komunikace s auditory, daňovými poradci, bankami, úřady a právníky

provádění controllingu a ekonomických kalkulací

Profil kandidáta:

VŠ vzdělání ekonomického směru

dobrá znalost excellu, práce v programu Navision

analytické myšlení

zkušenosti s vedením pracovníků

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

služební automobil i k soukromým účelům

pružná pracovní doba, telefon, notebook

5 týdnů dovolené, stravenky

  • Liberec
  • Sodecia Automotive Liberec s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. března
  • Lanškroun
  • Kozák Svitavy s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Vyškov
  • Josef Valíček
  • od 20 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • VSDS s.r.o.
  • 28 000 – 45 000 Kč
  • Penzion Blankyt s.r.o.
  • 17 800 – 22 000 Kč
  • Sophia Bohemia s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Břeclav
  • Arens Oberflächenfullservice s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Břeclav
  • MULTIGROUP CZ s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

AJ audit auditor auto automobil bonus bonusy činnost daň den dění doba ekonom hledám hodnocení IT kandidát komunikace Luže mobil náplň práce nová nové odpovědnost ohodnocení plán plánování pozice práce pracovní pracovní doba pracovník právník pružná pracovní doba služební služební auto SOU společnost STK stravenky telefon účetní úřad vedení vedoucí vzdělání zaměstnanec zkušenosti znalost centra české člen daňový dovolené finanční firmy logistik myšlení náklad náplň oddělení poradci PR právní profi program projekt průmysl pružná přátelské roční tým vedení týmu zaměstnanecký zkušenost