Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha CNC stroje - výborné benefity

Lokalita Chuchelná, okres Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do stabilní společnosti zaměřené na výrobu vtřikovacích forem a výlisku z termoplastů hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Obsluha CNC stroje. Pokud jste vyučen/a v oboru nebo máte zkušenosti na obdobné pozici, neváhejte nám dám o sobě vědět.

Kromě zajímavé práce se můžete těšit na širokou škálu benefitů, jako je týden dovolené navíc, měsíční bonusy či podpora kariérního růstu.

Popis pozice:

- nastoupíte rovnou do kmene společnosti
- budete odměřovat v SW Rhinoceros
- budete pracovat s výkresovou dokumentací
- budete provádět obrábění kapes

Profil kandidáta:

- jste vyučen/a v oboru obráběč kovů, soustružník či frézař
- orientujete se v technické dokumentaci
- umíte pracovat s měřidly
- jste ochoten/ochotna pracovat ve 3. směnném provozu

Nabízíme:

- týden dovolené navíc
- měsíční docházkový bonus
- dotované závodní stravování
- nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu
- podpora vzdělávání a rozvoje

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Vás životopis.

  • Štěrboholy, Praha
  • TECHSEAL s.r.o.
  • 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. května
  • Jankovice, Kroměříž
  • JARO - kovovýroba s.r.o.
  • 90 – 220 Kč / hod
Zveřejněno: 4. ledna
  • Hostouň, Kladno
  • Sklenářství ALFAGLASS s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 30. října
  • Rychnov nad Kněžnou
  • ASV výrobní družstvo
  • 15 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Lipník nad Bečvou
  • PARAGAN s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Turnov
  • CRYTUR, spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. prosince
  • Ostrava
  • OLMEX-KAL s.r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Holešov
  • LAPP Czech Republic s.r.o.
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 25. února
  • Hodonín
  • TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Opava
  • STROJCAR s.r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • Znojmo
  • A.M.I. REALITNÍ s.r.o.
Zveřejněno: 29. srpna
  • Kladno
  • PBK ZK s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Tábor
  • ANTICORO, spol. s r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Chvalčov
  • WASHINA engineering s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Tučapy, Vyškov
  • Výroba dveří, s.r.o.
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • maxmechanik s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Moravský Písek
  • SLOKOV kovo a.s.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Hradec Králové
  • C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.
  • od 26 500 Kč
  • Újezdeček
  • DESK - FORM a.s.
  • 23 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Český Brod
  • Karma Český Brod a.s.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Rosice, Brno-venkov
  • STARTECH spol. s r.o.
Zveřejněno: 21. května
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Albrechtice nad Vltavou
  • INMAKO s.r.o.
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Humburky
  • VÝPRACHTICKÝ s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. července
  • Chvalčov
Zveřejněno: 3. ledna
  • Brno
  • OKM Group Brno, spol. s r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Mnichovo Hradiště
  • JaP unitech s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
  • Jablonec nad Nisou
  • TEDOM a.s.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Lysá nad Labem
  • KOVONA a.s.
  • 30 000 – 33 500 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • ALBO okna - dveře s.r.o.
  • 22 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. června
  • Vokovice, Praha
  • Markéta Šafaříková
  • 12 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. prosince
  • Slaný
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 26. listopadu
  • Brno
  • coraHB autodíly s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
  • od 19 000 Kč
  • Klatovy
  • Klatovská nemocnice, a.s.
  • 20 196 – 35 640 Kč
  • Hrádek nad Nisou
  • EKOVAL CZ, s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Liberec
  • BMTO GROUP a.s.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

AJ benefit benefity bonus bonusy Bor den hledám IT kandidát nabídka náplň práce NDA nové plat podpora podpora kariérního růstu pozice práce příplatky rozvoj růst SOU společnost společnosti stabilní stravování týden týden dovolené navíc vzdělávání zkušenosti životopis dar dokument dovolené kariérní kov měsíční náplň navíc obor obsluha PR profi rok standard stroj technické závod zkušenost