Montážní dělník/ce – měsíční výdělek až 28 600 Kč!

Lokalita Liberec
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.600 – 28.600 Kč

Manuvia FairJob s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Manuvia je jednou z nejsilnějších personálních společností působících na pracovním trhu. Poskytuje služby na špičkové úrovni při získávání dočasně přidělených a kmenových zaměstnanců. Ke každému klientovi, uchazeči preferujeme osobní a lidský přístup. Snažíme se pro každého najít řešení přímo na míru. Zaměstnanci naší společnosti jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi. Zajišťujeme stabilní práci a zázemí silného partnera s velkým rozsahem zaměstnaneckých výhod.

Umíte pracovat na ohraňovacím lisu a ve výkresové dokumentaci čtete jako v novinách? Ozvěte se nám! Hledáme montážní dělníky/ce pro práci se sádrokartonem.

Náplň práce:

  • Příprava sádrokartonu
  • Práce na ohraňovacím lisu
  • Montážní práce dle výkresové dokumentace
  • Třísměnný provoz

Požadavky:

  • SOU vzdělání (ideálně strojírenského zaměření)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Mzdový výdělek až 28 600 Kč
  • Příplatky za směnnost
  • Možnost přesčasů
  • Dotované závodní stravování

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na telefonním čísle zobrazit tel. číslo nebo na bezplatné lince zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás.

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Uhříněves, Praha
  • Jiří Svoboda
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Tábor
  • unuodesign s.r.o.
  • 16 100 – 19 500 Kč
Zveřejněno: 5. května
  • Tábor
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Chýnov
  • DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o.
  • Ivanovice na Hané
  • Bioveta, a.s.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Dobrá
  • Martin Říha
  • od 15 200 Kč
  • Brandýsek
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 13. května
  • Kladno
  • Vinohrady, Praha
  • H & K prádelna s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 6. května
  • Slaný
  • Libušín
  • Smečno

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

AJ dělník dokumentace formulář hledám HR měření možnost nabídka náplň práce partner plat požadavky práce pracovní přesčas příplatky SOU společnost společnosti stabilní stravování telefon uchazeč uchazeči výdělek vzdělání zaměstnanců zaměstnanec znalost Zruč životopis bezplatné dokument kontakt kov lidský měsíční mzdový náplň odpovědní osobní personální PR případ příprava přístup rok řešení služby stroj trh tým zaměstnanci zaměstnanecký závod zkušenost