Hledáme lidem práci Manpower

Práce s ubytováním a výdělkem od 34 740 Kč měsíčně!

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Podílejte se na výrobě aut, která zná celý svět.

Hledáme nové pracovníky do kmenového stavu.

Získejte jistotu stabilního zaměstnání už dnes.

Ubytování s příspěvkem je zajištěno!

Popis pozice:

Nabíráme do oddělení lisovny, svařovny, lakovny, logistiky, ale také do finální montáže a kontroly kvality. Pracujte tam, kde Vám to sedne nejlépe!

Pracujeme jen od pondělí do pátku na ranní, odpolední a noční směny.

Profil kandidáta:

Stačí Vám šikovné ruce a chuť se něčemu přiučit – důkladně Vás zaškolíme!

Pracoviště je v Kolíně – Ovčárech, přímo před branou staví autobus navazující na směny.

Pro zaměstnance je k dispozici parkoviště pro automobily a kryté stání pro motocykly.

Můžete také dorazit na kole po cyklostezce.

Nabízíme:

Po nástupu můžete získat mzdu 34 740 Kč a po půl roce až 37 666 Kč (včetně bonusů).

zajištěno ubytování

– vyplácíme garantovaný roční bonus

– řada prémií a příplatků ke mzdě

– firemní jídelna a kavárna s menu od 29 Kč

– měsíční příspěvek na praní pracovního oblečení

– pro zaměstnance k dispozici fitness zóna, lekce jógy a rehabilitační program

– finanční odměny za významné životní události (narození potomka, svatba, atd.)

a mnoho dalších!

Neváhejte a zajistěte si novou práci co nejdříve!

Ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte na tel.: zobrazit tel. číslo .

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kolín, Uhlířské Janovice, Nymburk

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

AJ auto automobil automobily bonus hledám ISO IT kandidát Kolín kvality mobil náplň práce narození nové oblečení odměny plat pozice práce pracoviště pracovní pracovník pro zaměstnance příspěvek směny stabilní svatba ubytování zaměstnání díl finanční firemní kavárna kontroly kov logistik měsíční náplň oddělení odpovědní PR profi program roční stav událost životní