Fajn práce s čokoládou pro každého - až 24.000 Kč/měs

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 19.000 – 24.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáte fajn, oblíbenou práci a jste manuálně zručný/á? V tom případě se nám ozvěte. Nabízíme jednoduchou práci v čokoládovně na pozici operátor/ka výroby. Nezáleží na pohlaví, vzdělání, ani praxi, důležitá je především chuť pracovat. Nabízíme nadstandardní příplatky a týden dovolené navíc, protože víme, jak je odpočinek důležitý! Nástup možný ihned!!!

  • balení a třídění čokoládových figurek
  • ukládání výrobků do krabiček a kolekcí
  • plnění čokoládových výrobků
  • obsluha výrobní linky

Nabízíme:

  • mzdu až 24.000 Kč (ve složení základní mzda 18.400 Kč + nadstandardní příplatky)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • práci v čistém prostředí
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelnou výplatu mzdy

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • platný potravinářský průkaz
  • manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost
  • flexibilitu a ochotu pracovat ve 3-směnném (ranní 6–14, odpolední 14–22, noční 22–6), či nepřetržitém provozu (6–18, 18–6)