Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby v Ostravě za 24.000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme operátory výroby do společnosti, která se zabývá výrobou brzdových systému do kvalitních a celosvětově známých značek aut na dvě oddělení – obrobna/CNC a montážní linka.

Popis pozice:

První oddělení je montáž, kde budete kompletovat celé brzdy (vkládání šroubů, brzdových destiček/ hadiček do odlitku brzdy). Taky budete zadávát data do počítače, ale není to nic složitého a vše vám ukážeme. ?

Druhé oddělení je obrobna, kde budete pracovat u cnc strojů – založíte a vyjmete kus ze stroje a zkontrolujete, zda je vše, jak má být. Linka je plně automatická.

Profil kandidáta:

Ochota pracovat v nepřetržitém provoze (přes týden 8hod. směny a dva víkendy 11,5hod. směny)

Základní znalost práce s PC

Manuální zručnost

Nabízíme:

  • mzda 105 Kč/hod. + zákonné příplatky

  • docházkový bonus 500 Kč

  • příspěvek na dopravu 650 Kč – 2.500kč (dle vzdálenosti Vašeho bydliště)

  • výkonnostní bonus až 3.000 Kč měsíčně

  • dotované stravování v kantýně (35 Kč za celý oběd)

  • týden dovolené navíc

  • smlouva na HPP

  • zázemí moderního provozu

  • možnost přestupu do KMENE

  • Havraň
  • DISPONERO s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. června
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 24 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 5. května
  • Vítkov
  • VAMOT s.r.o.
  • od 18 000 Kč

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Odbory - proč a jak je založit

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

auto bonus data den druh hledám IT kandidát linka možnost mzda náplň práce operátor plat pozice práce příplatky příspěvek směny smlouva společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc Týn víkend výkon znalost Zruč automat dovolené kov kvalitní náplň navíc oddělení operátor výroby PC počítač PR profi stroj systém výkonnost výroby