Volné místo ve firmě Skanska

Vlakvedoucí

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přerov
Zadavatel Skanska a.s.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Stavebnictví a realitní služby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

O Skanska:
Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebními službami a vývojem projektů. Patří mezi vedoucí společnosti působící na českém a slovenském trhu. Projekty a stavby vybudované námi jsou označované jako nápadité, kvalitní a schopné vytrvat desetiletí. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize stát se lídrem na trhu se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Hledáme zaměstnance pro řízení sledu na kolejišti – oblast Morava.

Náplň práce:

  • Řízení sledu mechanizmů na kolejích našich staveb
  • Zabezpečení výjezdu/nájezdu z/na vyloučené koleje

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost
  • Praxe v železničním stavitelství nebo železniční dopravě
  • Zdravotní a odbornou způsobilost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 100,–Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 900,–Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Zaměstnanecký akciový program
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Životopisy můžete zasílat také přímo na e-mail:
Do předmětu, prosím, napište název požadované pozice.

  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Olomouc
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • Kateřina Mertová
Zveřejněno: 23. října
  • Přerov
  • Skanska
Zveřejněno: 31. března
  • Brno
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 20. října

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Toom interier s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LUMA trading s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Šmídl s.r.o., Skanska a.s., RenoServices, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, MONT-KOVO, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., HLAVA - STAVBY s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Achenbach Systems s.r.o., VODICA, s.r.o., CERCLING CORP s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Česká pošta, s.p., Bergasto a.s., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., Správa železnic, státní organizace, ALFA VRTY s.r.o., Košík.cz s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bubeník 1913 s.r.o., Arcibiskupství olomoucké

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Mechanik / Mechanička, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pokrývač / Pokrývačka, Projektant / Projektantka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Tesař / Tesařka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Manažer / manažerka prodeje, Aranžér / Aranžérka

Olomouc, Přerov, Celá ČR, Troubky, Tršice, Dolní Újezd, okres Přerov, Břest, Radotín, Věrovany, Tovačov, Hulín, Bystřice pod Hostýnem, Velká Bystřice, Kroměříž, Milenov, Klenovice na Hané, Hlubočky, Všechovice, okres Přerov

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

AJ Bor e-mail hledám HR IT job mezinárodní mobil možnost nabídky náplň práce odpovědnost partner penzijní připojištění pojištění pozice práce praxe pro zaměstnance připojištění příspěvek rozvoj řízení služba SOU společnost společnosti sport stravenky vedoucí výjezd vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zdravotní životní pojištění české dny dovolené firemní karty kov kvalitní Morava náplň národní navíc název oblast odbor pečení penzijní placené PR program programy projekt síla stav stavební talent trh tým volna zaměstnanecký způsobilost životní