Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce ve výrobě, až 28.000 Kč/m, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.500 – 28.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete dělat jednoduchou práci ve stabilní firmě, kde budete mít možnost dobrovolných, štědře placených přesčasů, příspěvek na ubytování či dopravu a mnoho dalšího? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních světových dodavatelů. Nejedná se o pásovou výrobu. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! ihned! A co bude vaším úkolem? - jednoduché kompletování kabelů - práce na vlastním stroji, ne u pásu Místo výkonu práce: Mikulov Nabízíme: - zajímavou mzdu, po zapracování až 28.000 Kč dle šikovnosti - dobře placené dobrovolné přesčasy - prémie dle výkonu - svozy z Hodonína, Břeclavi a Znojma - příspěvek na dojíždění či ubytování - volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně - dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu. - týden dovolené navíc (není celozávodní letní dovolená) - pracovní oděvy - sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) - základy práce na pc

  • Podivín
  • Electronic Waste Recycling s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. března
  • Valtice
  • CIME-M, s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. března
  • Olomouc
  • LB 2000, s.r.o.
  • 22 200 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Olomouc
  • Benešov
  • Krajské ředitelství policie…
  • 24 780 Kč
  • Dolní Lukavice
  • Lavoro agency s.r.o.
  • od 16 500 Kč

AC Jobs, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., MND Drilling & Services a.s., RIGUM, s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., METALLBAU CZ, s.r.o., Amikov job, s.r.o., Project Controls, s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., INCOT PLASTIC s.r.o., Electronic Waste Recycling s.r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Scott Automation a.s., Advantage Consulting, s.r.o., CIME-M, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí týmu / Team leader, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka v energetice, Strojník / strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Hodonín, Lužice, okres Hodonín, Dubňany, Strážnice, Vlkoš, okres Hodonín, Bzenec, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Podivín, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Bořetice, okres Břeclav, Velké Pavlovice, Valtice

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

AJ bonus bonusy Břeclav den dění doba dovolená Hodonín IT Mikulov místo možnost náplň práce oděv oděvy práce pracovní praxe přesčas přesčasy příspěvek stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn ubytování víkend výkon dobro dovolené firmy kolektiv kov místo výkonu práce náplň navíc PC placené placený PR prémie stroj úkol závod