Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce ve výrobě, až 28.000 Kč/m, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Znojmo
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.500 – 28.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete dělat jednoduchou práci ve stabilní firmě, kde budete mít možnost dobrovolných, štědře placených přesčasů, příspěvek na ubytování či dopravu a mnoho dalšího? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních světových dodavatelů. Nejedná se o pásovou výrobu. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! ihned! A co bude vaším úkolem? - jednoduché kompletování kabelů - práce na vlastním stroji, ne u pásu Místo výkonu práce: Mikulov Nabízíme: - zajímavou mzdu, po zapracování až 28.000 Kč dle šikovnosti - dobře placené dobrovolné přesčasy - prémie dle výkonu - svozy z Hodonína, Břeclavi a Znojma - příspěvek na dojíždění či ubytování - volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně - dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu. - týden dovolené navíc (není celozávodní letní dovolená) - pracovní oděvy - sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) - základy práce na pc

  • Benešov
  • Automechanik
  • 24 780 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. prosince

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Trainee program – první práce pro absolventy

AJ bonus bonusy Břeclav den dění doba dovolená Hodonín IT Mikulov místo možnost náplň práce oděv oděvy práce pracovní praxe přesčas přesčasy příspěvek stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn ubytování víkend výkon dobro dovolené firmy kolektiv kov místo výkonu práce náplň navíc PC placené placený PR prémie stroj úkol závod