Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Elektromechanik 13.plat - okres Teplice

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu Elektromechanika.

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností,
  • bonusy od společnosti (13. plat, penzijní připojištění, příspěvky na stravování, jazykové kurzy…),
  • rodinné benefity (vánoční balíčky, příspěvky na den otců, květiny na dny matek…),
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy,
  • moderní pracovní prostředí,
  • přístup k nejmodernějším technologiím,
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • možnost podílet se na nových projektech.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání ideálně v oboru elektromechanik,
  • vyhláška 50/1978 Sb.,
  • ochotu pracovat ve směnném režimu,
  • znalost cizího jazyka výhodou,
  • výhodou znalost systémů PLC, Siemens.

Náplň práce:

  • provádění technické údržby, oprav a úprav řídicích systémů,
  • sestavování a montáž elektrických a elektronických částí strojů a zařízení,
  • realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů,
  • diagnostika a předcházení poruchám,
  • komunikace se zákazníky a dodavateli technologií.

  • Karlovy Vary
  • Viking Mašek, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 21. září
  • Krupka
  • Jaroslav Třešňák
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Kraslice
  • Lantal Parts s.r.o.
  • 15 000 – 20 500 Kč
  • Bechyně
  • Lázně Bechyně s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Mošnov
  • JOB AIR Technic a.s.
  • od 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Rekvalifikační kurzy v kostce

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

benefit benefity bonus bonusy Bor den dění elektro elektromechanik firma hodnocení IT komunikace kurz kurzy možnost náplň práce ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění požadavky práce pracovní pracovní prostředí prostředí připojištění režim rozvoj růst řízení společnost společnosti stabilní stravování Teplice vzdělání znalost díl dny elektrický finanční firmy jazyk kariérní kolektiv kov možnost kariérního růstu náplň národní obor okres osobní penzijní PR projekt příspěvky přístup sever severní stav stroj systém technické technolog zákazník zkušenost