Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Referent/ka Kvality - METROLOG (okres Teplice)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta v Ústeckém kraji na pozici REFERENT/KA KVALITY – METROLOG.

Náplň práce:

  • kalibrace a údržba složitých, technicky náročných a vysoce přesných přístrojů
  • expertizy, návrhy kalibračních postupy, specializační zkoušky
  • dozorčí činnost
  • vedení dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • 3D měření
  • analytické dovednosti a odolnost vůči stresu
  • pečlivost, samostatnost, odpovědnost
  • AJ nebo NJ na střední úrovni
  • předchozí zkušenosti z výroby výhodou

Nabízíme:

  • 13. plat, stravenky
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilního zaměstnavatele
  • kariérní růst

Kontakt:
Henriett Kalvas
e-mail: Odpovědět na inzerát
Tel.: zobrazit tel. číslo

  • Smíchov, Praha
  • Pivovary Staropramen s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. srpna
  • Zahraničí
  • work InTime GmbH
  • Zahraničí
  • Zahraničí
  • Zahraničí
  • Slavičín
  • HR GROUP s. r. o. v likvidaci
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Cheb

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Teplice, Litvínov, Ústí nad Labem, Most

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Odbory - proč a jak je založit

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ činnost den dokumentace e-mail hledám hodnocení IT job kandidát kariérní růst kraj kurz kurzy kvality měření Most náplň práce odpovědnost ohodnocení pec pečlivost plat postup práce pracovní pracovní prostředí prostředí růst samostatnost stabilní stravenky stres Teplice týden týden dovolené navíc vedení vhodné vzdělání zaměstnavatel zkušenosti dokument dovednost dovolené finanční jazyk kariérní kontakt kov náplň navíc okres PR stroj střední technické údržba výroby zkoušky zkušenost