Hledáme lidem práci Manpower

Vývojář/ka informačního systému / ERP

Lokalita Lanškroun
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Rozšiřujeme 4 členný IT tým výrobní strojírenské společnosti, a hledáme vývojáře / programátora IS - desktopové aplikace.

Budete pracovat pro českou společnost, která dodává špičkové technologie do celého světa.

#java #SQL #backend #frontend

Popis pozice:

  • vývoj vlastního interního informačního systému
  • úpravy oblastí, změny modulů, vývoj nových modulů
  • změny funkcionalit
  • ideálně řešení požadavků od interních zákazníků od A do Z - analýza, návrh, implementace
  • tvorba databází

Profil kandidáta:

  • SŠ / VŠ vzdělání v IT oblasti
  • zkušenosti s programováním
  • základní znalost AJ
  • znalost SQL
  • znalost prohramovacího jazyka - ideálně Java, ale není podmínkou

Pozice je vhodná pro juniory (absolventy), ale i seniory, kteří mají s programováním a vývojem IS zkušenosti.

Nabízíme:

  • práci v týmu mladých kolegů, a ve flexibilní nekorporátní firmě
  • možnost částečného home office
  • možnost firemního ubytování
  • dotované obědy
  • dovolenou navíc
  • mobilní tarify
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na penzijní pojištění

Udělejte změnu a pošlete CV, řekneme si více.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Sezimovo Ústí
  • Michaela Hamplová, DiS.
  • 33 000 – 37 500 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 13. října
  • Volduchy
  • Manpower
  • 28 500 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Horšovský Týn
  • Manpower
  • 34 000 – 44 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Stříbro
  • Manpower
  • 30 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

absolvent AJ analýza CV data flexibilní hledám home office HR interní inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy místa mobil mobilní tarif mobilní tarify možnost Office pojištění postup pozice pracovní pracovní místa programátor příspěvek SOU společnost společnosti školení tarif tarify technologie ubytování uchazeč vhodná vyšší vzdělání vzdělávací kurzy zkušenosti změny znalost aplikace člen firemní informační Java jazyk korporát korporátní kov mobilní navíc oblast oblasti penzijní penzijní pojištění PR profi program případ přístup řešení stroj systém technolog tvorba tým úpravy volná pracovní místa výrobní vývojář vzdělávací kurz zákazník zkušenost