Volné místo ve firmě Ekodoma s.r.o.

Obchodní zástupce - servis oken (70.000,-Kč) Ekodoma s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Nový Jičín
Firma Ekodoma s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodník / Obchodnice, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 40.000 – 100.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Ekodoma s.r.o.

Firma Ekodoma s.r.o. se specializuje na pozáruční servis plastových oken a dveří.

Díky našim zkušenostem dokážeme opravit, seřídit nebo renovovat okna a dveře téměř všech značek a typů a prodloužit jejich životnost i funkčnost o další období.

Firma Ekodoma s.r.o. se už od roku 2018 specializuje na pozáruční servis plastových oken a dveří

Díky našim zkušenostem dokážeme opravit a seřídit okna a dveře téměř všech značek a typů a prodloužit jejich životnost i funkčnost o další období.

Pro SVJ, BD a správní firmy poskytujeme smluvní servis za zvýhodněnou cenu.

Náplň práce:

  • Absolvování 80 domluvených prohlídek oken a dveří měsíčně u klientů z řad jak široké veřejnosti, tak firem, SVJ, BD a státní správy. Příprava řešení,cenových nabídek a jejich prezentace. Vše dle firemních postupů.
  • Rychlé zpracování objednávky služeb poptávaných zákazníkem do firemní aplikace
  • Starost o spokojenost klientů s našimi službami
  • Odpovědnost za uzavřené objednávky a jejich realizaci

Co od Vás očekáváme:

  • Aktivní osobnost s orientací na výsledky,pozitivní přístup
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné a reprezentativní vystupování
  • Chuť pracovat, loajalitu
  • ŘP sk.B, vlastní automobil
  • Práci na živnostenský list (možno založit po zaškolení)
  • Účast na pravidelných poradách, denní reporty

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Průměrný měsíční výdělek obchodních zástupců je 72.000,- Kč
  • náplň práce, o kterou zákazníci stojí, šetříme jim peníze
  • týmovou práci se servisním oddělením špičkových techniků, za které se můžete       u zákazníka zaručit
  • Spolupráce na ŽL
  • Podpora obchodníka – zaučení a vedení, dobrá parta, rodinná atmosféra
  • Nulový vstupní kapitál
  • Startovací podpora ve formě garantovaného příjmu
  • Služební automobil po zaškolení
  • Zajištění veškeré podpory obchodníkovi – domluvení obchodních schůzek, zajištění servisu oken a dveří, dodání zboží zákazníkovi

Benefity

  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Hranice, Přerov
  • ŽH holding s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • ELEKTRO-LUMEN, s. r. o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Vratimov
  • Mirel Vratimov a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Pardubice
  • HARMONY CLUB HOTELY, a.s.
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 11. dubna
  • Staré Město, Praha
  • The PUB Praha 1 s.r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
    Benefity:

Achenbach Systems s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., LKQ CZ s.r.o., JPF Czech s.r.o., Ptáček - velkoobchod, a.s., VAŠE SLUNCE a.s., ARAMARK, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., EURO NÁŘADÍ s.r.o., ŽH holding s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SMS finance, a.s., KANZELSBERGER a.s., Česká spořitelna, a.s., Beskydské uzeniny, a.s., Liberty Ostrava a.s., Ludvík Šubert, ELEKTRO-LUMEN, s. r. o., CIME-plus, s.r.o., Sky Paragliders a.s., ANAPEFIN s.r.o., Mirel Vratimov a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Překladatel / Překladatelka, Referent / Referentka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Milenov, Nový Jičín, Celá ČR, Šenov u Nového Jičína, Valašské Meziříčí, Frenštát pod Radhoštěm, Bílov, okres Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm, Hranice, okres Přerov, Ratiboř, okres Vsetín, Frýdek-Místek, Vsetín, Dobrá, Kunčice, Ostrava, Brušperk, Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov

Odbory - proč a jak je založit

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ auto automobil den firma IT Luže mobil náplň práce obchodní obchodní zástupce odpovědnost pec peníze podpora postup práce průměrný služba služební služební auto spokojenost spolupráce školení technik vedení výdělek výsledky zástupce aplikace atmosféra doma dovednost firemní firmy komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov list měsíční náplň obchod obchodník oddělení osobnost PC podpory PR právní prezentace příjemné příprava přístup report rodinná atmosféra rok ruční řešení servis smluvní spokojen správy tým zákazníci zákazník zkušenost