Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ELEKTROTESTER - 1 FLEXIBILNÍ SMĚNA (34-40.000 Kč + BONUS)

Smluvní vztah jiný
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 34.000 – 40.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáte se o elektroniku a chcete mít při práci zodpovědnost za celý produkt od začátku až do konce?

Pak neváhejte, chopte se této šance a zašlete mi svůj životopis!

Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

* Montáž elektromechanických sestav
* Testování elektro sestav
* Práce s technickou dokumentací
* Práce v moderní a čisté výrobě

POŽADUJEME

* SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
* Vyhlášku č. 50/78 Sb. (případně nárok na ni)
* Manuální zručnost a technické myšlení
* Anglický jazyk na základní až mírně pokročilé úrovni

NABÍZÍME

* Práce na 1 směnu!
* Flexibilní pracovní dobu
* NÁSTUPNÍ BONUS
* Možnost profesního růstu
* Vycestování do zahraničí v rámci pozice
* Příspěvky na penzijní připojištění
* Jazykové kurzy
* Příspěvky na sportovní aktivity
* Kulturní akce
* Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu

* Místo výkonu práce: Brno

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Relax zóna Relax zóna
  • Herní zóna Herní zóna
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna

O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Věra Pietrasová, Jobs Contact Personal, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., PTF financial s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., EBIS, spol. s r.o., ESB Rozvaděče, a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, FRIGERA s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., JULI Motorenwerk, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Dělník / Dělnice, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice, Moravany, okres Brno-venkov

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ akce bonus Bor Brno elektro flexibilní HR IT kurz kurzy mezinárodní místo možnost nárok odpovědnost penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí připojištění růst SOU společnost společnosti sport výkon vzdělání zahraničí zaměstnanců Zruč životopis anglický anglický jazyk cestování dokument jazyk kolektiv kov kulturní místo výkonu práce myšlení národní obor penzijní PR profesní příjemné případ příspěvky rok stav technické test tým výrobní