Práce: Svářeč CO2 UBYTOVÁNÍ ZDARMA

lokalita: Liberec zadavatel: DELTA & PERSONAL s.r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme šikovné svářeče nebo rovnače.

Náplň práce:

  • Svařování komponentů pro vlakovou dopravu, dle technické dokumentace.
  • Rovnání svařovaných podskupin tepelně za pomocí kyslíkoacethylenové soupravy nebo mechanicky za studena.
  • Rovnání konstrukci a velkých ploch.

Požadujeme:

  • Praxe v oboru min. 2 roky, platné svářečské oprávnění EN 135.
  • Spolehlivost a samostatnost.
  • SŠ vzdělání výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

  • Možnost záloh (po 1 odpracovaném týdnu).
  • Mzda 250–270 Kč/ hod. (čistého) + bonusy.
  • Možnost ubytování zdarma/ příspěvek na bydlení 2000.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Možnost týdenních záloh.

K nástupu je potřebný výpis ze zdravotní dokumentace.

Místo výkonu práce: Česká Lípa

Více informací na tel. č. 775 459 933.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Liberec

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Markéta Foldynová

Telefon

+420775459933

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist