Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Montážník/ce - 2 směny - až 30 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 30.000 Kč
Kontakt Sabina Kasanová, zobrazit tel. číslo

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

  • Nebaví Vás pouze stát u linky? Máte rádi kreativní práci? Hledáme šikovné montážníky, kteří se nebojí měření a výkresů
  • Do moderní společnosti sídlící ve Slatině zabávající se výrobou dětských a workoutových hřišt hledáme kolegy/ně přímo do kmene společnosti

Náplň práce:

  • jedná se o práce ve dvousměnném provozu – střídání ranní a odpolední
  • práce s kovovými a plastovými díly
  • práce s výkresovou dokumentací
  • práce s pneumatickým nářadím
  • montáž herních a sportovních prvků

Co od Vás očekáváme:

  • základní orientaci ve výkresové dokumentaci
  • zkušenost z výroby je výhodou, ale rádi zaučíme i šikovného absolventa
  • praxe s nářadím

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu až 30 000 Kč/měsíc
  • nástup do kmene společnosti
  • každoroční navyšování mzdy
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování: oběd za 30 Kč, nápoje na pracovišti zdarma
  • Multisport kartu
  • odměnu za doporučení kolegy až 50 000 Kč
  • práci v moderní vytápěné hale

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát