Hledáme lidem práci Manpower

Strojní projektant (Šumperk)

Lokalita Šumperk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do malé strojírenské firmy s rodinnou atmosférou na Šumpersku hledáme kolegu, který dokáže konstruovat strojní součástky v Inventoru. Jestli máte zkušenosti a chcete dělat práci, kde každá zakázka je trochu jiná, ozvěte se nám.

Popis pozice:

  • Projektování dokumentace strojních součástek
  • Nejrůznější výpočty (průtoky, mechanické zatížení atd.)

Profil kandidáta:

  • Praxe v konstrukci či příbuzném oboru alespoň 1 rok
  • Zkušenost s tvorbou 3D výkresů

Nabízíme:

  • Dobrá mzda + bonusová složka
  • Pravidelné finanční odměny
  • Pracovní doba je jen 37,5 hodin, takže budete v práci trávit méně času
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzi
  • U nás je možné kariérně růst

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
včerejší
  • Nymburk
  • Manpower
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 27. února
  • Nymburk
  • Manpower
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 12. června
  • Nymburk
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 17. února
  • Přelouč
  • Manpower
  • 45 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Služební auto
Zveřejněno: 27. prosince
  • Kralice na Hané
  • Hana Škrabalová
  • 26 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif

TDK Electronics s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., SNĚŽNÍK , a.s., SH Job Partners s.r.o., Styrotrade, a.s., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., ZLKL, s. r. o., Vision Travel s.r.o., fortell s.r.o., Amikov job, s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., IN - TECHSERVIS s.r.o., PEKAŘSTVÍ POD POŠTOU s.r.o., APATOR METRA s.r.o., Auto Kubíček s.r.o., JUTHERM s.r.o., Amarjit Saini, Urdiamant, s.r.o., ŠKODA PARS a.s., Mall Advisors s.r.o., I.P. Ocel, s.r.o., MK Fruit s.r.o., NSN CS, s.r.o., DŘEVOCENTRUM B & H s.r.o., Bludovská a.s., NHKZ Steel s.r.o., MS Robotics s.r.o., LUGAFO s.r.o., KUBÍČEK VHS, s.r.o., Milan Hroch, KOMFI spol. s r.o., FREVER TRADE s.r.o., AUTOKOMPLEX OLOMOUC s.r.o., Ing. Jiřina Kolomazníková, PAS Zábřeh na Moravě a. s., GETURA PLUS, spol. s r.o., DŘEVOVÝROBA - PILAŘSTVÍ, s.r.o., GDF spol. s r.o., ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o., ZEAS Březná a.s., Dubická zemědělská a.s., Balsac papermill s.r.o., Pekárny Falta, s.r.o., EKO Králíky v.o.s., FORMPLAST PURKERT, s.r.o., Relax centrum Kolštejn, s.r.o., SEMIN CZ a.s., DK mont a.s., Fardyma s.r.o., EURO STAHL SE, Elektropráce Spáčil s.r.o., Logaritma s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Konstruktér / Konstruktérka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Elektronik / Elektronička

Šumperk, Šumvald, Mohelnice, okres Šumperk, Dolní Morava, Rýmařov, Uničov, Loštice, Bělá pod Pradědem, Lanškroun, Litovel, Vikýřovice, Dolní Studénky, Bludov, okres Šumperk, Sudkov, Velké Losiny, Sobotín, Svébohov, Zábřeh, Libina, Hrabová, Oskava, Štíty, Dubicko, Lukavice, okres Šumperk, Králíky, okres Ústí nad Orlicí, Branná

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

bonus Bor doba dokumentace hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát místa mzda odměny postup pozice pracovní pracovní doba pracovní místa praxe příspěvek růst SOU společnost společnosti STK stravenky Šumperk uchazeč vyšší zkušenosti dokument finanční firmy mechanické obor PR profi projekt projektová projektování případ přístup rok součást stroj v práci volná pracovní místa výpočty zkušenost