Hledáme lidem práci Manpower

Stavební rozpočtář/přípravář - zkušený i absolvent

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte vzdělání ve stavebním oboru a chcete se zapojit do zajímavých projektů? Pokud ano, mohla by vás zaujmout tato nabídka!

Do týmu obchodní přípravy hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Rozpočtář/Přípravář.

Popis pozice:

  • spolupráce na přípravě nabídek pro konkrétní výběrová řízení
  • používání rozpočtového programu
  • tvorba výkazu výměr dle projektové dokumentace
  • vytváření podkladů pro harmonogram
  • poptávání a komunikace se subdodavateli
  • porovnávání cenových nabídek od subdodavatelů

Profil kandidáta:

  • vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru (nebo SŠ + praxe)
  • dobrá orientace v projektové dokumentaci
  • samostatnost s důrazem na detail
  • znalost práce v rozpočtovém programu výhodou
  • praxi na obdobné pozici uvítáme

Nabízíme:

  • motivační ohodnocení na základě zkušeností
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • možnost občasného home office
  • stravenkový paušál
  • prostor pro další vzdělávání a rozvoj
  • práci na HPP (nikoliv IČ)

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se mi telefonicky nebo e-mailem. Ráda vám představím více informací.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays

  • Brno
  • QUALIFORM, a.s.
  • 28 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 23. dubna
Nutně vás hledají
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Brno
  • Broker Consulting, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Modřice
  • GARCON s.r.o.
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 15. února

Ústav územního rozvoje, QUALIFORM, a.s., 21 Consult Group s.r.o., Skanska a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Novitim s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., STAVOSPOL, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., energo synergy group s.r.o., Cross buildings s.r.o., PMK.CZ s.r.o., Trenkwalder a.s., JISTU recruitment s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Věra Pietrasová, CREW-MONT s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Broker Consulting, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Cotton-MM s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Ponita s.r.o., SIaP Speciální izolace a povrchy, s.r.o., GARCON s.r.o., VIVO CONNECTION, spol. s r.o., DENI-STAV s.r.o., Bohumír Haut

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Makléř / Makléřka, Technik / technička IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Tesař / Tesařka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Architekt / Architektka, Geodet / Geodetka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Statik / Statička, Nástrojář / Nástrojářka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Specialista / specialistka v energetice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka státní správy, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Brno, Židenice, Brno, Tuřany, Brno, Bílovice nad Svitavou, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Želešice

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Trainee program – první práce pro absolventy

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Odbory - proč a jak je založit

absolvent AJ Bor dokumentace e-mail harmonogram hledám hodnocení home office HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace místa Most možnost nabídka nové obchodní Office ohodnocení OZP paušál postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe rozvoj řízení samostatnost sick day SOU společnost společnosti spolupráce stravenkový paušál telefon uchazeč výměr vyšší vzdělání vzdělávání znalost dokument dovolené kolegyně kov motivační obchod obor PR profi program projekt projektové případ přípravy přístup rozpočtář stav stavební tvorba tým volná pracovní místa výběr zkušenost