Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka skladu - řidič VZV

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Hledáte si novou práci ve skladu, ale nemáte mnoho zkušenosti? Vyhovuje Vám práce v nepřetržitém provozu? Pak jste ten pravý a pojďte posílit ostravský tým! Vše potřebné Vás rádi naučíme, navíc za práci u nás dostanete velmi dobře zaplaceno.

Náplň práce:

Vaši náplní práce bude ukládání, skladování a vydávání zboží pomocí VZV . Práce je nepřetržitém režimu (přes týden jen 8h směny a přes víkend volno nebo 12h směny)

Co od Vás očekáváme:

  • Průkaz VZV výhodou
  • Praxi ve výrobě
  • Pečlivost a samostatnost
  • Časovou flexibilitu - práce v nepřetržitém provozu
  • Ochota práce přesčas
  • Manuální zručnost
  • Fyzickou zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • V prvním měsíci si vyděláte 27 000 Kč
  • Nástupní mzda 135,- Kč/hod. + příplatky
  • Prémie 9 % každý měsíc
  • Nadstandardní příplatky a bonusy
  • Rychlý vývoj mzdy a kariérní postup
  • Bonus za nepřetržitý provoz 500 - 2 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč
  • Bonus za doporučení kolegů 6 000,- Kč
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Žďár nad Sázavou
  • Pilifi, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. května
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
  • Masáže na pracovišti
  • Brno
  • ARBELA s.r.o.
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Úvaly
  • Tawesco Automotive s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

bonus bonusy den IT měsíc Most mzda mzdy náplň práce NDA nepřetržitý operátor pečlivost plat postup práce přesčas příplatky příspěvek režim samostatnost sklad směny stabilní stravování týden víkend volno vydávání zaměstnání zkušenosti Zruč dar dovolené kariérní náplň navíc pomoc PR prémie řidič standard tým zkušenost