Volné místo ve firmě OKAY s.r.o.

HLAVNÍ ÚČETNÍ až 70.000,- Kč

Lokalita Brno
Firma OKAY s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

OKAY s.r.o.

Jsme velká rodina, do které patří OKAY elektro a OKAY – nábytek. Dlouhodobě patříme k největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Našich 150 prodejen lze najít ve všech větších městech. A pokud zákazník náhodou nemá žádnou prodejnu na blízku tak si určitě vybere na našem e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale neboj se, není to jen o práci. Na firemních akcích, které máme několikrát v roce, se dokážeme pořádně odvázat. A to je OKAY!

O nás

MY VŠICHNI JSME OKAY ROSTEME A ROZŠIŘUJEME NAŠE ŘADY, PROTO MÁME PLNO NOVÝCH A ZAJÍMAVÝCH POZIC! TAK NEVÁHEJ A PŘIHLAS SE! Jsme velká rodina, do které patří OKAY elektro a nábytek. Dlouhodobě patříme k největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Našich 150 prodejen lze najít ve všech větších městech. A pokud zákazník náhodou nemá žádnou prodejnu na blízku tak si určitě vybere na našem e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale neboj se, není to jen o práci. Na firemních akcích, které máme několikrát v roce, se dokážeme pořádně odvázat. A to je OKAY!

Jaká bude Tvoje náplň práce?

* vedení týmu účetních

* kontrola účtování a plnění úkolů svých podřízených

* zpracování DPH, ‚DPPO, silniční daně, konzultace s daňovými poradci

* příprava účetních závěrek

* inventarizace svěřených účtů

* účtování dohadných položek, časového rozlišení a komplikovanějších účetních případů

*spolupráce s auditory, daňovými poradci a FÚ

Jak si Tě představujeme:

* VŠ nebo SŠ ekonomického směru

* orientace v daňových zákonech, aplikace v praxi

* praxe na podobné pozici min. 2 roky

* dobrá znalost Microsoft Office, zejména Excel, SAP výhodou

* zkušenosti s vedením týmu

* pečlivost, svědomitost, odpovědnost a flexibilita

* vůle měnit věci k lepšímu, pozitivní myšlení

Co Ti rádi nabídneme:

* kompletní zaškolení

* perspektivní a stabilní práci v mladém a dynamickém týmu

* motivující platové ohodnocení

* moderní zázemí silné expandující společnosti

* občerstvení v naší kantýně, káva zdarma

* parkování přímo u centrály

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE