Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí oddělení kvality s NJ

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uherské Hradiště
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 65.000 – 75.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme zkušenou, vůdčí osobnost, která bude zodpovědná za komplexní řízení oddělení kvality a vedení týmu lidí. Náplň práce: - Komplexní řízení oddělení kvality ve výrobním závodě - Vedení, motivace a rozvoj pracovníků na oddělení kvality (20 lidí) - Odpovědnost za dodržování aktuálních požadavků na kvalitu - Odpovědnost za management reklamací - Komunikace se zákazníky, odpovědnost za zákaznické a interní audity - Spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou i vedením společnosti Nabízíme: - Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností - 25 dní dovolené - Balíček zaměstnaneckých benefitů - Možnost seberealizace a odborného růstu - Perspektivu dlouhodobé spolupráce - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání Požadujeme: - Min. 5 let praxe na obdobné pozici z výrobního prostředí (strojírenství, automotive, a pod.) - Zkušenosti s vedením týmu lidí - NJ na pokročilé úrovni (denní komunikace se zákazníky, dodavateli, audity) - Dobrá znalost norem kvality ISO 9001 - Manažerské schopnosti, adaptabilita, rychlá orientace v problému, proaktivita, týmový duch

  • Plzeň
  • Konstruktér/ka
  • 35 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. ledna

HOBRA - Školník s.r.o., EUREGNIA, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., EVPÚ Defence a.s., HTD Retail s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., OVO TRANS s.r.o., HELICAR a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Yokohama TWS Czech Republic a.s., Ramseier Czech s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ARDIX spol. s r.o., Evo House project s.r.o., ZLINER s.r.o., ZÁLESÍ a.s., TIES, s.r.o., ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace, LPP Czech Republic, s.r.o., Daniel Kopačka, HANYA corporation s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., MESIT machinery, a.s., Ing. Monika Marková, Korda Servis s.r.o., Schlote-Automotive Czech s.r.o., 1.STRMISKA, s.r.o., VIKING FROST s.r.o., SEVEZA spol. s r.o., GRETES s.r.o., DRIVESTONE a.s., BOHEMIA transport cz s.r.o., TOPRCAR s.r.o., ZAKUZA s.r.o., Město Napajedla, Izolex Moravia, spol. s r.o., INNOFILM s.r.o., JASPA s.r.o., V-SPED s.r.o., D&K Brand s.r.o., UNIKOV Steel spol. s r.o., Natures Care CZ s.r.o., TOKO AGRI a.s., RIM CZ a.s., Město Strážnice, DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o., JOGA LUHAČOVICE, s.r.o., T R I O D O N , spol. s r.o., OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace, Ing. Karel Kužela, PSWNET Zlín s.r.o., Michlovský - stavební s.r.o., Pozemní stavitelství Zlín a.s., ZELENKA Czech Republic s.r.o., KomTeSa spol. s r.o., BAUMASCHINEN s.r.o., CHALUPA interiéry s.r.o., Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s., ELKOPLAST CZ, s.r.o., Divayses s.r.o., ORBIS, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o., Autoeden Zedník s.r.o., MULTI-S s.r.o., Kroměřížské technické služby, s.r.o., Henzély s.r.o., MACEK a SYN, s.r.o., T Machinery a.s., PILANA Metal s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Nákupčí, Technik / technička dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Florista / Floristka, Mistr / Mistrová, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Servisní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Prodejce / prodejkyně zájezdů, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Uherské Hradiště, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Napajedla, Uherský Brod, Otrokovice, Luhačovice, Zlín, Kyjov, okres Hodonín, Kroměříž, Huštěnovice, Kudlovice, Nedakonice, Topolná, Buchlovice, Hradčovice, Bzenec, Střílky, Rudice, okres Uherské Hradiště, Tlumačov, okres Zlín, Strážnice, Koryčany, Ratíškovice, Hulín

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

AJ aktuální audit audity auto automobil benefit Bor den dodržování hledám hodnocení interní ISO IT komunikace kvality management manažer mezinárodní mobil motivace možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení práce pracovní pracovník praxe prostředí reklama rozvoj růst řízení společnost společnosti spolupráce vedení vedoucí vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost dovolené finanční interní audit manažerské náplň národní oblast oblasti odbor odborné oddělení odpovědná osobnost Ostatní PR problém profesní průmysl schopnost schopnosti stroj strojírenství tým vedení týmu výrobní zákazník zaměstnanecký závod zkušenost