Hledáme lidem práci Manpower

Vychystávač zboží - Staré Město (Zlínský kraj)

Lokalita Staré Město, okres Šumperk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Jste skladník profesionál nebo chcete pouze zkusit něco nového? Nevadí Vám práce na 3 směny? Chcete mít volné víkendy? → Tak to máme práci právě pro Vás!

Rozšiřujeme náš tým, a tak hledáme nové kolegy na pozici skladového manipulanta.

Hlavní pracovní náplní je vychystávání zboží, manipulace s elektrickým paletovým vozíkem či VZV (VZV → pouze v případě vlastnictví průkazu či předešlé zkušenosti), práce se čtečkou.

Profil kandidáta:

- Minimálně věk 18 let
- Ochota pracovat na 3 směny (PO-PÁ)
- Spolehlivost
- Fyzická zdatnost
- Průkaz na VZV je VÝHODOU nikoli podmínkou

Nabízíme:

- Mzda od 123 do 140 Kč/hod.
- Příplatky za odpolední a noční směny
- Docházkový bonus, osobní ohodnocení
- Nástup rovnou do kmene
- Příspěvek na stravování
- 25 dní dovolené
- Volné víkendy

  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
  • Česká Třebová
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 26. března
  • Benátky nad Jizerou
  • Řezníci
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. března

SNĚŽNÍK , a.s., Vision Travel s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., TDK Electronics s.r.o., FrostFood a.s., SH Job Partners s.r.o., fortell s.r.o., Amikov job, s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., Miloslav Ševčík, Personal fabric - agentura práce, a.s., Comac jobs s.r.o., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ZLKL, s. r. o., ACARA PRAHA, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny

Dolní Morava, Bělá pod Pradědem, Jeseník, Šumperk, Rokytnice v Orlických horách, Rýmařov, Letohrad, Žamberk, Lanškroun, Šumvald, Bruntál, Uničov, Česká Třebová, Loštice, Kunčina, Rychnov nad Kněžnou, Moravská Třebová

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Odbory - proč a jak je založit

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ bonus hlavní hledám hodnocení IT kandidát kraj město mzda náplň práce nové ohodnocení plat pozice práce pracovní příplatky příspěvek sklad směny staré Staré Město stravování víkend zkušenosti Zlín dovolené elektrický kov náplň osobní PR profi případ tým zkušenost