Volné místo ve firmě CRI ameba.eu, s.r.o.

Konzultant/ka prodejny T-Mobile Jičín- SEtronic

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč), jiný
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jičín
Firma CRI ameba.eu, s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Elektrotechnika a telekomunikace
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

CRI ameba.eu, s.r.o.

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!

Již takřka 20 let spolupracujeme se společností T-Mobile na provozu partnerských prodejen. Aktuálně provozujeme prodejny v Jičíně, Litomyšli, Boskovicích a v Ústí nad Orlicí. Baví nás svět technologií i péče o naše zákazníky.

Jste-li stejně naladěni a rádi zákazníkům vykouzlíte úsměv na tváři, pojďte s námi! Hledáme nadšence, kteří mají rádi život v pohybu a jejich největší radostí je pocit, že ta zelená čísla ve výsledcích nejsou jen náhoda, ale dobře odvedená práce.

Náplň práce:

  • Poskytování té nejlepší péče našim zákazníkům, aby se u nás cítili jako v bavlnce.
  • Prodej i optimalizace hlasových a datových služeb novým i stávajícím zákazníkům.
  • Společně s dalšími členy týmu se budete motivovat, posouvat hranice a rozvíjet se.
  • Vaše nápady a podněty nebudeme brát na lehkou váhu, dáme vám prostor pro zkvalitnění prostředí i služeb.

Co od Vás očekáváme:

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Průměrná mzda našich zaměstnanců je 35 000 Kč, ti nejlepší však dosáhnou až na 50 000 Kč měsíčně, a ani to nemusí být strop.
  • Našim zaměstnancům poskytujeme příjemné a přátelské pracovní prostředí.
  • Kromě mzdy vás čekají také zábavné soutěže o lákavé ceny.
  • A ke mzdě můžete využívat i zaměstnaneckých benefitů.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Mnichovo Hradiště
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Cheb
  • Jana Freharová
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 31. května
  • Cheb
  • Frýdek-Místek
  • Martina Karolová
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. června

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., EQUANS Services a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., MPZ MB s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., DISPONERO s.r.o., Alerta s.r.o., TREVOS, a.s., GIGA, spol. s r.o., CAMPING CITY s.r.o., Česká spořitelna, a.s., D&D ELEKTROMONT s. r. o., ŠKO-ENERGO, s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., ARAMARK, s.r.o., TM ELITEX s.r.o., CZ Stavebniny s.r.o., PM Semily s.r.o., DRIVE CZ s.r.o., Rien Turnov, a.s., Tanetgastro s.r.o., Malyra s.r.o., DREAMland, spol. s r.o., Dragon Internet a.s., ESPERANTO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Fakturant / Fakturantka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Konzultant / konzultantka IT, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Energetik / Energetička, Technický manažer / manažerka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička telekomunikací, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Jičín, Nová Paka, Osek, okres Jičín, Semily, Turnov, Jilemnice, Nový Bydžov, Příšovice, Paceřice, Vrchlabí, Dobrovice, Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Lomnice nad Popelkou, Přepeře, okres Semily, Kosmonosy

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

AJ benefit den hledám HR Hranice IT Jičín konzultant Litomyšl Luže mobil mzda mzdy nad Orlicí náplň práce partner péče práce pracovní pracovní prostředí prostředí průměrná SOU společnost Ústí nad Orlicí zaměstnanců zaměstnanec člen kov náplň PR prodej přátelské příjemné technolog tým zákazník zaměstnanecký