Hledáme lidem práci Manpower

Odborný prodejce | Elektro materiál | Plzeň

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Společnost, která se zabývá prodejem elektroinstalačního materiálu, hledá do svého týmu na pobočku v Plzni odborného prodejce, který bude mít na starost komunikaci se smluvními zákazníky i přípravu administrativních podkladů.

Popis pozice:

  • Prodej elektromateriálu stávajícím i novým zákazníkům
  • Odbavování obchodních nabídek
  • Komunikace a péče o zákazníky
  • Správa zboží na skladě (Příjem a výdej)
  • Příprava cenových nabídek
  • Práce na pobočce v Plzni

Profil kandidáta:

  • Zkušenost s elektroinstalačním materiálem nebo elektro vzdělání
  • Znalost MS Office (Excel, Word)
  • Komunikační dovednosti
  • Příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Fix + provize
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní, úrazové a životní pojištění
  • Cafeteria
  • Příspěvek na dojíždění
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Propracovaný systém zaškolení
  • Po půl roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Engel & Völkers, Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., B & BC, a. s., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ATMOS Chrást s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Odhadce / Odhadkyně, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka nákupu, Specialista / specialistka v energetice, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň, Chrást, okres Plzeň-město

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

administrativní AJ akce Bor den dění elektro EU HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace místa možnost na dobu neurčitou občerstvení obchodní Office péče Plzeň pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa práva příspěvek sklad SOU společnost společnosti správa stravenky školení teambuilding týden týden dovolené navíc uchazeč úraz vyšší vzdělání znalost životní pojištění dovednost dovolené firemní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti materiál na dobu na pracovišti navíc obchod odbor odborné odborný penzijní PR prodej profi příjemné případ příprava přístup smlouvy smluvní systém tým volná pracovní místa zákazník zkušenost životní