Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik – atraktivní mzda a auto

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme servisního technika, který bude mít na starost Moravskoslezský kraj. Služební auto na výjezd do zaměstnání přímo z bydliště k zákazníkům. Pokud tě tato pozice zaujala, máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Popis pozice:

  • Pravidelné inspekce, údržba a opravy zdvihacích zařízení
  • Pohotovostní výjezdy k zákazníkům
  • Diagnostika závady v elektro-systému
  • Výměna vadných dílů elektro a jeřábu
  • Montáže, instalace nových zařízení a modernizace starých zařízení

Profil kandidáta:

  • Platná vyhláška 50/1978 Sb. min §6 v elektrotechnice
  • Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Možnost kariérního růstu
  • Zaškolení, vzdělávací a rozvojové programy
  • Flexi pass karta
  • Zaměstnanecké akcie
  • Moderní pracovní vybavení, včetně notebooku a iPhone
  • Atraktivní mzda včetně vánočního bonusu
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění pro zajištění zdraví a blahobytu zaměstnanců
  • Odměny za pohotovost a výjezdy mimo běžnou pracovní dobu
  • Možnost pracovat u světového lídra inovátora v oblasti zdvihacích zařízení
  • Servisní vůz i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Odměnu za pracovní výročí, aby byla oceněna oddanost a loajalita zaměstnanců
  • Jazykové vzdělávání pro rozvoj a zlepšení komunikace

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Jablonec nad Nisou
  • Jana Žloutková
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 19. dubna
  • České Budějovice
  • Markéta Lorencová
  • 26 000 – 28 000 Kč
  • Základní škola a Mateřská škola, L.Kuby…
  • 18 780 Kč
  • Mateřská škola, základní škola a…
  • 31 550 – 37 060 Kč

O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., CZ LOKO, a.s., Idemia Czech s.r.o., Comac jobs s.r.o., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Advantage Consulting, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Tiskař / Tiskařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

AJ auto bonus doba elektro flexibilní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kraj loajalita Luže místa Most možnost mzda nová odměny pečlivost penzijní připojištění plat pojištění postup pozice pracovní pracovní doba pracovní místa připojištění příspěvek rozvoj rozvojové programy růst řízení samostatnost služební služební auto SOU společnost společnosti starý stravování školení technik uchazeč výjezd výjezdy vyšší vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání zdraví zdravotní zkušenosti životopis díl dovolené inovátor instalace jazyk kariérní karta kov možnost kariérního růstu oblast oblasti opravy penzijní PR profi program programy případ přístup servis systém technika údržba volná pracovní místa vybavení výměna zákazník zaměstnanecké zdravotní způsobilost zkušenost způsobilost