Hledáme lidem práci Manpower

VEDOUCÍ SKLADU bez AJ | atraktivní mzda + bonusy

Lokalita Mošnov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme zkušeného vedoucího skladu, který se popere s každodenními logistickými starostmi a radostmi v rámci stabilní automotive společnosti. Pokud máte zkušenosti vedením týmu a ve skladu jste jako ryba ve vodě, ozvěte se mi, probereme detaily pozice. :-)

Popis pozice:

  • vedení menšího týmu skladníků (12 lidí), jejich hodnocení, motivaci
  • zprcovávat docházku podřízených
  • práce ve skladovém systému KARDEX a K2
  • zodpovědnost za pravidelné vykládky a nakládky, zodpovědnost za tok materiálu do společnosti, v rámci ní a ven k zákazníkům
  • úzká spolupráce s plánovači výroby, nákupem a napříč odděleními firmy

Profil kandidáta:

  • praxe na v logistice min. 5let
  • znalost logistických procesů
  • zkušenosti s vedením lidí
  • vůdčí osobnost, týmový duch
  • znalost AJ - výhodou
  • znalost programů K2 a Kardex - výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy
  • atraktivní mzda a její pravidelné navyšování
  • půl roční bonus
  • vánoční bonus (často ve výši 1 měsíční mzdy)
  • firemní jazykové kurzy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy
  • smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Orličky
  • CVS Žamberk s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Česká Třebová
  • Střední škola technická a dopravní…
  • 31 290 – 36 130 Kč
  • Rudoltice
  • KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad…
  • od 30 000 Kč
  • Rudoltice
  • od 25 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Česká pošta, s.p., AMES s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Erich Jaeger, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, 21 Consult Group s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., BATZ CZECH, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Granex Autodíly, CHB LOGISTICS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Obchodník / Obchodnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka logistiky, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Policista / Policistka, Shift leader / Vedoucí směny

Nový Jičín, Mošnov, Sedlnice, Studénka, Jistebník, Bravantice, Kopřivnice, Klimkovice, Frýdek-Místek, Mankovice, Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava, Nošovice, Odry, Lešná, okres Vsetín, Havířov

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ auto bonus bonusy den EU hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy místa mzda mzdy na dobu neurčitou odpovědnost penzijní připojištění plán pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe připojištění příspěvek sklad smlouva SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravování uchazeč vedení vedoucí vyšší vzdělávací kurzy zkušenosti znalost firemní firmy jazyk kov materiál měsíční na dobu oddělení osobnost penzijní PR proces procesů profi program případ přístup roční systém tým volná pracovní místa výroby vzdělávací kurz zákazník závod zkušenost