Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Manažer strategie nákupu s atraktivními bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Česká Lípa
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme
zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
možnost plného zaškolení tvorby nabídek v kolejovém průmyslu
25 dnů dovolené ročně)
měsíční prémie za výsledky práce a odměny
roční výkonnostní odměnu
příspěvek na životní a penzijní pojištění
profesní růst
zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
flexibilní pracovní dobu
sportovní a kulturní aktivity
místo výkonu práce: Česká Lípa

Pracovní náplň:

  • koordinace a tvorba nabídek v mezinárodním prostředí – vést nabídkový tým, tvorba benchmarků nákladových vstupů, finalizace nabídky
  • ve spolupráci s ostatními útvary v rámci Divize Rolling Stock Equipment podílet se na konsolidaci nabídky, účastnit se schvalovacích řízení před předáním nabídky
  • budovat efektivní vztahy se zákazníky – udržovat a vytvářet kontakty, reprezentovat firmu, zodpovídat za správnost a kvalitu vytvořených nabídek
  • aktivně identifikovat nápady na zlepšení nabídky, hodnotit je a zavádět je do procesu nabídky

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ nejlépe ekonomického nebo technického směru
  • výborná znalost anglického jazyka, francouzský nebo německý jazyk výhodou
  • velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office
  • praxe na obdobné pozici obchodní, nákupčí, finanční apod. výhodou
  • vysokou orientaci na detail, analytické schopnosti, znalost business modelu tzv. „Engineering to Order“ (např. kolejová vozidla, letectví, obranný průmysl, zakázková výroba) výhodou
  • flexibilita, schopnost okamžitého rozhodování, organizační schopnosti, silné komunikační a vztahové dovednosti, orientaci na zákazníka, ochota cestovat

  • Ústí nad Orlicí
  • Rieter CZ s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. června
  • Benešov
  • BAEST Machines & Structures, a.s.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Karviná
  • GS Caltex Czech, s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • Uherské Hradiště
  • EUROPE 1 STEEL s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Brno
  • EKOL, spol. s r.o.
  • od 53 500 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Rousínov
  • EURO NÁŘADÍ s.r.o.
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Kyjov, Hodonín
  • WIKY, spol. s r. o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Modřice
  • VÍT MAKOVSKÝ s. r. o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Smíchov, Praha
  • Wine Food Market s.r.o.
Zveřejněno: 29. října
  • Ostrava
  • GEARWORKS a.s.
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • Ostrava
  • TRAIVA, s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 2. května
  • Písek
  • Gornicky Group s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Brno
  • G.L. Electronic s.r.o.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 2. února
  • Kralupy nad Vltavou
  • HRM Services s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Plzeň
  • TS Plzeň a.s.
  • 24 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Letovice
  • Tylex Letovice, akciová společnost
  • 21 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Německo
  • Johann Wirkner Zeitarbeit GmbH
  • 1 500 – 2 200 €
Zveřejněno: 13. března
  • Bělá pod Bezdězem
  • HENIG - security servis, s.r.o.
  • 7 000 – 14 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Lísek
  • PKS holding a.s.
  • od 14 000 Kč
  • Praha
  • Martin MLÁDEK
  • 18 000 – 23 000 Kč
  • Ostrava
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

bonus bonusy Bor business Česká Lípa den ekonom flexibilní IT Lípa manažer mezinárodní místo možnost nabídky náplň práce obchodní odměny Office péče pojištění práce pracovní praxe prostředí příspěvek růst řízení společnost společnosti sport strategie školení Vary výkon výroba výsledky vztahy zdravotní znalost anglické díl dovednost dovolené finanční francouzský jazyk komunikační kontakt koordinace kov kulturní měsíční místo výkonu práce model náklad náplň národní německý německý jazyk obchod obranný organizační schopnost organizační schopnosti Ostatní PC penzijní penzijní pojištění PR pracovní náplň prémie proces profesní průmysl předání roční schopnost schopnosti technické tvorba tým výkonnost vztah zákazník zdravotní péče životní