Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Prodavač do elektra (Havířov)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havířov
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám

Prodavač, kterého baví práce v obchodě a vyzná se v sortimentu elektra. Vítáme znalost moderní techniky. Řidičský průkaz na vysokozdvih není podmínkou, tuto kvalifikaci vám umožníme získat u nás.

Co vás čeká

Doplňování zboží, obsluha zákazníků, kontrola správnosti cen, atraktivní prezentace sortimentu elektra a další činnosti, které k obchodu patří. Roční mzda ve výši až 291 000 Kč.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • celoroční 10% zaměstnanecká sleva
  • čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Obsluha CNC stroje

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 18. dubna
  • Bolatice
  • ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 17. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Zvýhodněné půjčky
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Vsetín
  • ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o.
  • 15 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Kopřivnice
  • Ozon Trade s.r.o.
  • od 85 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 27. října
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • LETASOL, spol. s r.o.
  • 140 – 150 Kč / hod
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Kroměříž
  • KM konsult s.r.o.
  • 13 500 – 17 000 Kč
  • Orličky
  • Kaplan nábytek s. r. o., Kaplan…
  • 17 000 – 32 000 Kč
  • České Budějovice
  • M RESTAURANT s.r.o.
  • od 15 500 Kč
  • Rapotín
  • PRUMHOR, spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o., Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., ARAKO spol. s r.o., ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Globus ČR, v.o.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Technické služby Havířov a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., Trenkwalder a.s., DeLu WORK s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., TATRA TRUCKS a.s., Skanska a.s., MG tech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., VAŠE SLUNCE a.s., Etimos Human s.r.o., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., MORA FIT s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Lead - Project Advices s.r.o., KLIM cars s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., TextilEco a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Ubbe s. r. o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., HOT-CHIP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Prodavač / Prodavačka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Specialista / specialistka telekomunikací, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka

Nový Jičín, Ostrava, Opava, Bolatice, Pržno, okres Frýdek-Místek, Hradec nad Moravicí, Havířov, Celá ČR, Rychvald, Karviná

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

AJ budoucnost činnost den EU firma Havířov HR IT měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce plat práce prostředí příplatky smlouva stravenky technik víkend zaměstnanců zaměstnanec znalost životopis činnosti dovolené kontrola kov kvalitní na dobu náplň obchod obsluha obsluha zákazníků PR prezentace roční techniky v roce zákazník zaměstnanecká