Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Obráběč/ Cnc Obráběč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Hrubá mzda 27.000 – 33.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte nové pracovní uplatnění? Máte zkušenosti s obsluhou CNC stroje a rád byste se v oboru dále rozvíjel? Tak pošlete svůj životopis a vše spolu probereme.

Náplň práce:

  • Obsluha a nastavení horizontální frézky
  • Nastavování stroje dle technické dokumentace
  • Upnutí nástrojů
  • Nastavení nulových bodů
  • Kusová a malosériová výroba

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru
  • Zkušenst s programem Sinumeric neb Heidenhain
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném režimu

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek až 10 000 Kč
  • Odměna dle získaných zkušeností
  • Dotované stravování v areálu
  • 5 týdnů dovolené
  • Podpora v odborném rozvoji
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo práce: v okolí Litovle

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Strakonice
  • Aluprogress Strakonice s.r.o.
  • 90 – 110 Kč / hod
Zveřejněno: 17. května
  • Velká Bystřice
  • fluxamat, s.r.o.
  • od 190 Kč / hod
Zveřejněno: 5. května
  • Žamberk
  • Bühler CZ s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Plzeň
  • Xtek Europe, s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Plzeň
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Olomouc
  • Bénéficielle, s.r.o.
Zveřejněno: 22. října
  • Liberec
  • ARBOLI, s.r.o.
  • 25 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Frýdek-Místek
  • MARKAGRO, s. r. o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • Česká Třebová
  • CZ LOKO, a.s.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Krásná, Cheb
  • AG.WORK s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 9. května
  • Nové Město na Moravě
  • Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o.
  • 23 000 – 34 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 3. ledna
  • Kuřim
  • PETRAMONT s.r.o., organizační složka
  • od 16 400 Kč
Zveřejněno: 9. ledna
  • Plzeň
  • seele pilsen s.r.o.
  • od 30 500 Kč
Zveřejněno: 30. září
  • Písek
  • SMOM CZ s.r.o.
Zveřejněno: 3. května
  • Písek
  • Jilemnice
  • JINOVA s.r.o.
  • 28 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Praha
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
Zveřejněno: 2. května
  • Tachov
  • HASRA s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Kopřivnice
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Liberec
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Plzeň
Zveřejněno: 13. června
  • Slavkov u Brna
  • PEGAS - GONDA s.r.o.
  • 31 300 – 34 780 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Ostrava
  • VVUÚ, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Olomouc
  • Mgr. Taťána Netáhlová
  • 31 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 1. dubna
  • Dvůr Králové nad Labem
  • STROJTEX, strojírenská s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince

Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Alfa Pets s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Olomouc, Lutín, Přáslavice

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Bor den dokumentace důchod důchodové připojištění Chodov IT místo možnost nábor náplň práce nové plat podpora pojištění práce pracovní připojištění příspěvek režim rozvoj růst stravování uplatnění výroba zkušenosti znalost Zruč životopis areál dokument dovolené kariérní možnost kariérního růstu myšlení náborový náplň nástroj obor obsluha odbor odborné odměna PR program stav stroj technické vyučení zkušenost