Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Technik sdělovací a zabezpečovací techniky SZO

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Lovosice
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Energetika, životní prostředí, ekologie, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

O nás

Druh PPV

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště

  • Lovosice

Možný nástup

  • dle dohody

    Náplň práce:

    údržba sdělovacího a zabezpečovacího zařízení

    Co od Vás očekáváme:

    Kvalifikační předpoklady

    • základní znalost práce na PC
    • řidičský průkaz skupiny B
    • zdravotní způsobilost

    Požadovaný profil

    • zodpovědnost
    • flexibilita
    • spolehlivost

    Požadované vzdělání

    • střední odborné, obor elektro

    Požadovaná praxe

    • není podmínkou

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • zvýšený nárok dovolené
    • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
    • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
    • stravenky
    • volnočasovou kartu MultiSport
    • po roce příspěvek na penzijní spoření

    • Ústí nad Labem
    • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
    • Plný úvazek
    Zveřejněno: 27. března
    • Krupka
    • 24 000 – 28 000 Kč
    • Most
    Zveřejněno: 25. března
    • Most
    • Děčín
    • Děčín
    • Vhodné pro absolventy
    • Kralupy nad Vltavou
    • Grafton Recruitment s.r.o.
    • 80 000 Kč
    • Úžice, Mělník
    • ManpowerGroup s.r.o.
    • 33 000 – 40 000 Kč
      Benefity:
    • Dovolená navíc
    • 13., případně 14. plat
    • Příspěvek na dopravu
    Zveřejněno: 26. března
    • Veselí nad Lužnicí
    • Markéta Klimentová
    • 33 000 – 39 000 Kč
    • Most
    • Zuzana Jechová
    Zveřejněno: 27. února
    • Hostivař, Praha
    • Zuzana Petáková
    • 35 000 – 40 000 Kč
      Benefity:
    • Sickdays
    • Kariérní růst
    • Slevy na firemní zboží
    • Příspěvek na sport
    • Parkoviště

    PETROTRANS, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Slemr Spedition s.r.o., Frankensolar Eastern Europe s.r.o., ČSAD Střední Čechy , a.s., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Šmídl s.r.o., PATOK a.s., Agentura práce Gadasová s.r.o., Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace, Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Country Grill ČR, s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Autodoprava Beránek s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Möbelix, Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., O2 Czech Republic a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Filip Tenopír, CRI ameba.eu, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Správa železnic, státní organizace, Skanska a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SPEA s.r.o., LABE WOOD s.r.o., CentralWork s.r.o., DISPONERO s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., UNIFRAX s.r.o., Středisko pro úspory energie s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., GHS Consulting s.r.o., irg s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Quality Shop s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., C.S.CARGO a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, RECUAIR, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., FIEGE s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SATIVE s.r.o.

    Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
    Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Údržbář / Údržbářka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Produktový manažer / manažerka, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Pracovník / pracovnice recyklace, Specialista / specialistka v energetice, Technický manažer / manažerka v energetice, Technik / technička v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Policista / Policistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

    Kralupy nad Vltavou, Odolena Voda, Slaný, Česká Kamenice, Zdiby, Mělník, Lovosice, Celá ČR, Litoměřice, Bohušovice nad Ohří, Žitenice, Nové Dvory, okres Litoměřice, Ústí nad Labem, Roudnice nad Labem, Teplice, Krupka, Štětí, Jeníkov, okres Teplice, Louny, Dubí, Most, Postoloprty, Děčín, Litvínov, Úžice, okres Mělník, Kozomín, Staňkovice, okres Louny, Česká Lípa, Postřižín

    Na co se připravit při registraci na úřad práce

    Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

    Vše o ukončení dohody o provedení práce

    Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

    Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

    Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

    Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

    Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

    Vše o služebním autě k soukromým účelům

    Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

    Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

    Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

    Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

    V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

    Velký přehled o ukončení pracovního poměru

    Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

    Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

    Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

    Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

    Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

    Bor druh elektro EU IT Lovosice na dobu neurčitou náplň práce odpovědnost práce praxe sport stravenky technik volno znalost dohody na dobu na dobu určitou náplň obor odbor PC poměr PR profi předpoklad rok řidič techniky způsobilost