Řidič - manipulant s novými vozy R/O 29 000 Kč!

Kolín
26.000 – 29.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Comac jobs s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

 

Řízení máš v malíčku, přesnost a odhad v oku? Rád/a řídíš a nevadí ti, že to budeš dělat 7,75 hod denně, od pondělí do pátku a přitom budeš střídat ranní a odpolední směnu?
Tak právě tebe hledáme!

Navážení hotových a kompletně odbavených vozů na vlakové vagony, zajištění vozů pro bezpečnou přepravu.

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz sk. B
  • praxi v řízení
  • spolehlivost
  • ochotu pracovat na dvě směny R/O

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu 26 000 Kč
  • měsíční bonusy 0 – 3000 Kč
  • stravenky 100 Kč
  • týden dovolené navíc
  • volné víkendy
  • fajn kolegy i nadřízené
  • nástup od poloviny dubna nebo po dohodě

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

HYDROPRODUCT s.r.o. | HYDROPRODUCT s.r.o. | Kluk, Poděbrady Kluk, Poděbrady
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Nymburk Nymburk
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. srpna
TopolWater, s.r.o. | TopolWater, s.r.o. | Čáslav-Nové Město, Čáslav Čáslav-Nové Město, Čáslav
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
Montpur montážní společnost, s.r.o. | Montpur montážní společnost,… | Polní Chrčice Polní Chrčice
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. srpna
Jiří Pospíšil | Jiří Pospíšil | Kutná Hora Kutná Hora
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 12. srpna
BHC International s.r.o. | BHC International s.r.o. | Kolín Kolín
  • 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. srpna
Axial Personnel Agency, s.r.o. | Axial Personnel Agency, s.r.o. | Nusle, Praha Nusle, Praha
  • 29 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
ECONEX GROUP s.r.o. v likvidaci | ECONEX GROUP s.r.o. v… | Rotava Rotava
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. září
LIMEX ČR, s.r.o. | LIMEX ČR, s.r.o. | Beroun Beroun
  • 24 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 5. května
LIVE Call s.r.o. | LIVE Call s.r.o. | Brno Brno
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. května
AZ FLEX, a.s. | AZ FLEX, a.s. | Brno Brno
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. května
LIMEX ČR, s.r.o. | LIMEX ČR, s.r.o. | Rakovník Rakovník
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 5. května
Prosperity Financial Services a.s. | Prosperity Financial Services… | Brno Brno
  • 70 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. května
BENT CZ s.r.o. | BENT CZ s.r.o. | Příbram Příbram
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 7. dubna
Český velkoobchod s.r.o. | Český velkoobchod s.r.o. | Uhříněves, Praha Uhříněves, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. května
CigDus s.r.o. | CigDus s.r.o. | Praha Praha
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. května
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Liberec Liberec
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 5. května
LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. | LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. | Liberec Liberec
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 5. května
Farma Vraňany s.r.o. | Farma Vraňany s.r.o. | Vraňany Vraňany
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. dubna
ALTESE s.r.o. | ALTESE s.r.o. | Hořovice Hořovice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. května

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
HYDROPRODUCT s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Louda Auto a.s., LKQ CZ s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., JOBSTART s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Martin Kordek, Česká pošta, s.p., TopolWater, s.r.o., Montpur montážní společnost, s.r.o., XMD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Luděk Volšička, Jobs Contact Personal, s.r.o., Spirála pomoci, o.p.s., Jitka Poláková, Grau, Kovandová & Partners s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Scorpion Elektro s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Multi-Wing CZ, s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., Jiří Pospíšil, IZOMAT stavebniny s.r.o., PPL CZ s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., BHC International s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Ekonom / Ekonomka, Účetní, Číšník / Servírka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Krejčí / Švadlena, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Strojník / strojnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Revizní technik / technička, Elektrikář / Elektrikářka, Shift leader / Vedoucí směny

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Kluk, Poděbrady, Kolín, Nymburk, Poděbrady, Ovčáry, okres Kolín, Sadská, Prusice, Dobšice, okres Nymburk, Čáslav-Nové Město, Čáslav, Polní Chrčice, Chlumec nad Cidlinou, Přelouč, Kutná Hora, Zásmuky, Stříbrná Skalice, Čáslav, Vrbová Lhota, Zábědov, Nový Bydžov, Poříčany, Celá ČR, Kostelec nad Černými lesy, Liblice, Český Brod, Kácov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT