Volné místo ve firmě NN Pojišťovna

Konzultant/ka pro finanční plánování v lokalitě Třebíč

Smluvní vztah práce na živnostenský list (na dobu neurčitou)
Lokalita Třebíč
Zadavatel NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 70.000 Kč

O nás

Možná znáte pojišťovnu jako instituci, které víc než na lidech záleží na ročních obratech. U nás takhle nehrajeme. Pracovat v NN znamená stát se součástí společnosti, jejímž cílem je poskytovat finanční služby s lidským rozměrem. Na našich zaměstnancích nám záleží.

Co od Vás očekáváme:

Rozšiřujeme tým a hledáme nové kolegy/ně pro naši pobočku v Třebíči.

Jsi komunikativní, spolehlivý, pozitivní, máš obchodního ducha a chceš se rozvíjet? Pak hledáme právě TEBE.

Jaká je náplň práce:

  • Pomáhat našim klientům v situacích, které život přináší a být spolehlivým celoživotním partnerem pro oblast finančního zajištění
  • Péče o nové i stávající klienty
  • Domlouvání a realizace schůzek (spolupráce s call centrem)

Na co se můžeš těšit:

  • Hlavně na velkou svobodu – časovou i místní (individuální rozvržení pracovní doby, možnost práce z domova i z kanceláře).
  • Vícesložkové odměňování (fix + provize + bonusy + odměna za svěřené klienty)
  • V průběhu adaptace Vás podpoříme fixní složkou až 120 000 Kč + provize
  • Na široké portfolio produktů.
  • Pravidelně si užíváme společné akce, teambuildingy a firemní večírky

Co očekáváme my:

  • Maturitní vysvědčení, ale známky na něm neřešíme
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Ochotu se vzdělávat a růst

Proč právě k nám? Protože na tobě záleží…
Interview u nás není jako sezení u maturitní komise, ale příjemné povídání, kde ti vše důkladně vysvětlíme a rádi tě poznáme. Dej nám o sobě vědět a pošli Životopis.

Máte zájem o tuto nabídku?