Volné místo ve firmě Coweo Technologies s.r.o.

Specialista pro videoobsah

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Do našeho JenPráce.cz týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Specialista pro videoobsah. Vytváříme zajímavé videorozhovory a plánujeme další zajímavé video projekty. Na příklad se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=R1GagoGUJEY

Hledáme nadšence do videotvorby, který se chce podílet na zajímavém projektu.

Náplň práce

  • tvorba video a foto obsahu pro sociální sítě, web a interní využití
  • editace video a foto materiálu
  • návrh a tvorba přípravy scénářů
  • spolupráce při vzniku a přípravě kampaní
  • zajištění a příprava průběhu celého natáčení/focení jednotlivých kampaní
  • koordinace interních / externích spolupracovníků / autorů

Požadujeme:

  • zkušenosti s editací videa
  • zkušenosti s editací fotografií
  • zkušenosti s focením a pořizováním video záznamu
  • zkušenosti s nasvětlováním a prací ve studiu
  • organizační schopnosti
  • výhodou jsou zkušenosti se správou a tvorbou redakčního obsahu

Nabízíme:

  • zajímavý projekt s možností seberealizace
  • práci se zajímavými osobnostmi
  • díky našim velkým komunitám na sociálních sítích vysokou sledovanost videotvorby
  • zázemí v příjemných kancelářích v srdci Karlína (přímo na metru Křižíkova) – jak to u nás vypadá se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=VujHdtbV9QY
  • možnost moderace plánovaných pořadů (není podmínka)
  • možnost práce na plný či zkrácený úvazek, možná i externí spolupráce

Pokud vás nabídka zaujala, reagujte skrze odpovědní formulář níže. K odpovědi na inzerát přidejte i ukázku vlastních prací (foto, video).

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Máte zájem o tuto nabídku?