Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Směnový mistr - nová výroba, zajímavá nabídka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pelhřimov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte zajímavou práci u stabilního zaměstnavatele? Chcete se podílet na rozjezdu nového projektu a pracovat s novými moderním stroji? Pak máme nabídku právě pro Vás. Hledáme směnového mistra do nové části papírenského provozu. Pokud nemáte praxi, nevadí. Rádi uvítáme i člověka z oblasti strojírenství či výroby. Práce se nachází nedaleko od Pelhřimova a je velice dobře dostupná automobilem nebo autobusem (zastávka je přímo před areálem podniku). V případě delší vzdálenosti je možnost využití firemního ubytování. Náplň práce: - péče o správné fungování výrobní linky - vedení týmu lidí - plánování a dohled na výrobou Zaměstnáni budete přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání) a budete pracovat v nepřetržitém provozu - 4 dny práce a 4 dny volna. Nabízíme: - zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na Vaší praxi a zkušenostech - stravování v místě práce - slevy na vlastní produkty - možnost firemního ubytování - hezké pracovní prostředí Požadujeme: - pracovitost a ochotu se učit novým věcem - čistý trestní rejstřík - zkušenosti z papírenství nebo strojírenství

  • Dolní Cerekev
  • Vojtěch Javůrek
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
dnešní
  • Šlapanice, Brno-venkov
  • ČEGAN s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Kaznějov
  • A G A R I C U S spol. s r.o.
  • 18 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • Zlín
  • Marek Dobeš
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Ostrava
  • LoPssWay s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Vojtěch Javůrek, Jobs Contact Personal, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Advantage Consulting, s.r.o., OK Hydraulik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Pelhřimov, Humpolec, Dolní Cerekev, Hybrálec, Jihlava, Světlá nad Sázavou

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

agenturní zaměstnávání AJ auto automobil den hledám hodnocení IT mistr mobil možnost nabídka náplň práce nová nové ohodnocení péče Pelhřimov plán plánování podnik práce pracovní pracovní prostředí prostředí společnost společnosti stabilní stravování ubytování vedení výroba zaměstnávání zaměstnavatel zkušenosti agent areál díl dny firemní linky mzdové náplň oblast oblasti PR projekt případ stav stroj strojírenství tým vedení týmu volna výrobní výroby zkušenost