Práce: Kvalifikovaný operátor - výroba a montáž oken Lázně Toušeň

lokalita: Praha zadavatel: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, významného výrobce oken Window Holding a.s. (výrobce značek Vekra, Otherm a TWW), hledáme velmi šikovné uchazeče na pozici:

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost, spolehlivost
  • odpovědný přístup k práci, samostatnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • praxe ve výrobním průmyslu (výhodou, ne však podmínkou)
  • pro výběrové řízení je nutný životopis

POŽADOVANÉ VDĚLÁNÍ:

  • střední odborné s výučním listem
  • středoškolské s maturitou/bez maturity

NABÍZÍME:

  • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • kontakt s nejnovějšími technologiemi
  • možnost karierního růstu
  • stabilní zaměstnání na HPP
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,–Kč
  • možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
  • možnost získání firemní SIM karty
  • práce vhodná i pro absolventy technického směru

Dále nabízíme:

  • práci v malém kolektivu
  • výborná domácí kuchyně
  • pravidelné ranní směny
  • samostatnou práci (práce není normována)
  • bonusový systém

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • výroba, příprava a kompletizace oken, dveří a prosklených fasád
  • řezání, broušení, sváření součástek pro různé typy oken a dveří, kompletizace

PRACOVNÍ DOBA:

  • 8 hod směny
  • ranní a odpolední

FINANČNÍ OHODNOCENÍ:

  • Od 100Kč/hod (v hrubém) + bonusy

MÍSTO VÝKONU ZAMĚSTNÁNÍ:

Window Holding a.s.
Hlavní 456
250 89 Lázně Toušeň

NÁSTUP:

  • 31.10.2016

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist