Hledáme lidem práci Manpower

ELEKTRO INŽENÝR s ANGLIČTINOU - údržba SW, investice, nové projekty

Lokalita Odry
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušeného elektro inženýra, který si hravě poradí s údržbou řídících, regulačních systémů a investičními záměry na nové projekty ve výrobním závodě na Novojičínsku. Těšit se můžete na plné zaškolení v rámci procesů a specifikací provozu, atraktivní mzdu a příjemnou partu kolegů.

Popis pozice:

  • Zajišťování údržby řídících a regulačních systémů - příprava plánů oprav, spolupráce s týmem údržby
  • Dohled nad funčností určených SW
  • Koordinuje proces schvalování investic, připravuje podklady pro opravy a rekonstrukce elektriky a řídících systémů
  • Provádění změny, úpravy SW
  • Specifikování a zajišťování nabídky na investice , rekonstrukce a náhradní díly
  • Zajišťování technickou dokumentaci elektro pro investice , opravy, rekonstrukce a investice
  • Příprava a realizace investic oprav vlastními silami i dodavatelsky
  • Spolupráce při výběru a kontrole dodavatelů
  • Kontrola plnění předmětu smlouvy, dodržování harmonogramů prací, rozpočtů a kvality provedených prací
  • Řízení kontrolních dnů a zajišťování  podkladů pro jednání
  • Příprava a realizace nových technologických linek
  • Přejímka od dodavatelů stroje po opravách, rekonstukcích a nová technologická zařízení

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání obor elektro, automatizace a řízení apod.
  • SŠ elektro s praxí
  • Znalost komunikativní AJ, min. B2
  • Znalost PLC systémů Siemens, UNITRONICS
  • Znalost frekvenčních měničů Siemens, SEW, LENZE
  • Znalost STEP7, TIA, Visilogic, STARTER, DRIVRMONITOR výhodou
  • Znalost TCP/IP/konfigurace/diagnostika sítí
  • Uživatelská znalost kreslícího programu
  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6 , vyšší § výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost, tvůrčí myšlení
  • Aplikace teoretických znalostí do praxe

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • Fungující tým, přátelský kolektiv

Elektromechanik

Nutně vás hledají
  • Milenov
  • Achenbach Systems s.r.o.
  • 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Nový Jičín
  • JANYŠKOVÁ s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 24. dubna
  • Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí
  • CS CABOT, spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
včerejší
  • Kopřivnice
  • Trenkwalder a.s.
  • 50 000 – 70 000 Kč
včerejší
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 23. dubna
  • Plzeň
  • ŠKODA ELECTRIC a.s.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 15. února
  • Břeclav
  • MOLITAN a.s.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 21. července
  • Čerčany
  • Základní škola Čerčany, okres Benešov
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Poříčí nad Sázavou
  • COMAC spol. s r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Achenbach Systems s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JANYŠKOVÁ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ARTEMIS agency s.r.o., Česká pošta, s.p., RIGHT INDICADA s.r.o., CS CABOT, spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., GrapeNet s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., FERRAM, a.s., FILSON s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., AC Jobs, s.r.o., myonic s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Elektroservis Paskov s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Čalouník / Čalounice, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Výrobce / výrobkyně oděvů, Projektový / projektová manažerka, Autočalouník / Autočalounice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Laborant / Laborantka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Elektronik / Elektronička

Ostrava, Milenov, Zlín, Bílov, okres Nový Jičín, Bruntál, Šenov u Nového Jičína, Hranice, okres Přerov, Nový Jičín, Bílovec, Lešná, okres Vsetín, Studénka, Mošnov, Příbor, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí, Hradec nad Moravicí, Valašské Meziříčí, Kopřivnice, Jistebník, Veřovice, Fryčovice, Brušperk, Frenštát pod Radhoštěm, Opava, Hlubočky, Prosenice, Rožnov pod Radhoštěm, Tršice, Martinov, Ostrava, Paskov, Dolní Benešov

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ auto Bor data den dění dodržování elektro harmonogram hledám hodnocení HR investice inženýr IT Jičín kandidát kvality Most nabídky náplň práce nová nové odpovědnost ohodnocení OZP pec penzijní připojištění plán plat plnění pojištění pozice práce praxe připojištění příspěvek role řízení samostatnost specifika spolupráce stravování školení uživatelská znalost vyšší vzdělání zaměstnání změny znalost aplikace automat automatizace díl dokument dovolené elektriky finanční investiční jednání kolektiv kontrola kov myšlení náhradní díl náhradní díly náplň obor opravy penzijní PR proces procesů profi program projekt přátelský příprava smlouvy stroj systém technolog tým údržba úpravy uživatel výběr výrobní závod