Hledáme lidem práci Manpower

Elektro inženýr

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pohybujete se v elektrotechnice už nějakou dobu? Umíte pracovat v programu EPLAN? Hledáte příležitost, kde se budete účastnit zajímavých projektů? Tak čtěte dál, protože společnost zabývající se vzduchotechnikou rozšiřuje své řady o nového zkušeného kolegu a možná hledá právě Vás.

Popis pozice:

Co bude Vaším úkolem?

  • Návrh a tvorba elektrických schémat v programu EPLAN
  • Výpočet a návrh elektrických komponentů
  • Zpracovávaní projektové dokumentace vzduchotechnických jednotek
  • Návrh a realizace ekonomické i technické stránky projektů elektrických zařízení
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Spolupráce s vývojem a výrobou při navrhování technických řešení
  • Spolupráce při oživování systémů

Profil kandidáta:

Co k tomu potřebujete?

  • Vzdělaní v oblasti elektro
  • Aktivní znalost programu EPLAN
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Komunikativní znalost AJ a nebát se jí použít

Nabízíme:

Co za to nabízíme?

  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Prostor pro kreativitu a nové nápady
  • Příjemné a přátelské prostředí, kde Vám každý rád poradí
  • Platové ohodnocení s ohledem na zkušenosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Kurzy anglického jazyka
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Ostrava
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 1. března
  • Rožnov
  • Silvie Coufalová
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 31. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Odbory - proč a jak je založit

AJ dokumentace ekonom elektro hodnocení inženýr IT kandidát komunikace kurz kurzy náplň práce nové ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění pozice práce prostředí připojištění příspěvek řízení společnost spolupráce technik technologie výpočet zkušenosti znalost anglické dokument dovolené elektrický jazyk náplň oblast oblasti penzijní platové ohodnocení PR profi program projekt projektové přátelské přátelské prostředí příjemné příležitost rok řešení systém technické technický technolog tvorba úkol zákazník zkušenost