Práce: Fajn práce ve výrobě-až 30 000 Kč/m +13. plat navíc #mUKIh

lokalita: Hradec Králové zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Pro silnou a stabilní společnost působící v Hradci Králové hledáme nové pracovníky na hlavní pracovní poměr přímo do kmenového stavu (nejedná se o agenturní zaměstnání). Práce v čistém a klidném prostředí a je svou povahou vhodná spíše pro ženy. Pokud jste pracovití, manuálně zruční, spolehliví a nevadí Vám pracovat na směny, pak hledáme právě Vás! Práce probíhá v nepřetržitém provozu – 12 hod směny v režimu krátký/dlouhý týden nebo ve třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční směny). Náplní práce je montáž elektromotorků a dalších drobných součástek, nejedná se však o pásovou výrobu. Svou povahou je práce vhodná spíše pro ženy.

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 20 000 – 26 000 Kč/měsíc
  • po zaučení možnost výdělku 24 000 – 30 000 Kč/měsíc
  • nadstandardní příplatky ke mzdě (odpolední a noční směna, víkendová směna, příplatek za směnnost)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování ve firemní kantýně
  • příspěvek na dopravu v případě víkendových přesčasů
  • výplata 13. platu

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hradec Králové

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 30.000 Kč

Kontaktní osoba

Konzultantka pobočky Hradec Králové

Telefon

777 587 006

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist