Volné místo ve firmě Mondi Štětí a.s.

Specialista údržby - hydraulické a pneumatické zařízení

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Štětí
Firma Mondi Štětí a.s.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Mondi Štětí a.s.

Jsme předním světovým výrobcem papíru a obalových materiálů. Naše výrobky denně přinášejí užitek milionům lidí, kteří je využívají ve svém pracovním životě i volném čase.

Co od Vás očekáváme:

Mondi Štětí a.s. je významná nadnárodní společnost, součást skupiny Mondi Group. Vyrábíme papírové obalové materiály a buničinu, které dodáváme zákazníkům v České republice i v zahraničí. Sídlíme ve Štětí, cca 50 km severozápadně od Prahy.
V současné době obsazujeme tuto pozici:

Specialista údržby – hydraulické a pneumatické zařízení

Co vás čeká

Díky včasnému odhalování poruchových stavů a provádění řádné preventivní péče zajistit provozuschopný, ekonomický, bezpečný a k životnímu prostředí šetrný stav svěřeného výrobního zařízení. Poskytovat účinnou a nákladově efektivní údržbu pro dané disciplíny údržby za účelem dosažení stanovené úrovně provozní dostupnosti, bezpečnosti a integrity zařízení v souladu se zákonnými požadavky, standardy společnosti a obchodními cíly společnosti. Zajištění komunikace a předávání znalostí a zkušeností mezi všemi pracovníky v rámci své disciplíny napříč společností.

Plánování a řízení činností v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mazání. Zajištění a řízení činností dodavatelů údržby v oblastech hydrauliky, pneumatiky a mazání. Návrh úprav, zlepšení systémů hydrauliky, pneumatiky a mazání. Objednávání servisní služby na údržbu pro oblast hydrauliky, pneumatiky a mazání.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ / VŠ vzdělání v oblasti strojní, elektro
  • 3–5 let praxe v oboru hydraulických a pneumatických systémů
  • AJ na úrovni středně pokročilý
  • Všeobecný technický přehled – čtení technické dokumentace a manuálů
  • Zkušenost MS Office
  • Týmový hráč
  • Odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Výhodou je předchozí zkušenost s automatizovanými systémy řízení a vyhl. 50/1978 Sb.
  • Zkušenost s IS SAP, APIPRO

Co vám můžeme nabídnout

  • možnost být součástí rozvoje společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 10.000,–Kč čistého
  • relokační příspěvek ve výši 20.000,–Kč čistého
  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

  • Kopřivnice
  • Tawesco s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. prosince
  • Mladá Boleslav
  • The  Philadelphia  Academy,  s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mělník, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Ústí nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Děčín, Mladá Boleslav, Kladno, Praha, Hostivice, Louny, Teplice

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ auto benefit bezpečnost Bor činnost dění dokumentace ekonom elektro EU event HR IT komunikace možnost nábor náplň práce NDA nová obchodní Office pec péče plán plánování požadavky práce pracovní pracovník praxe prostředí příspěvek rozvoj růst řízení SOU specialist specialista společnost společnosti stres Štětí v zahraničí všeobecný vzdělání zahraničí zaměstnanec znalost znalosti automat bezpečný cíl dané dar dokument dovednost list materiál náborový náklad náplň národní obchod oblast oblasti obor osobní PR profesní servis sever služby součást standard stav stroj systém systémy technické technický tým výrobní zákazník zaměstnanecký zkušenost životní